adminbas
- Gegevens
- Laatst bijgewerkt: 03 juni 2019
Maandag | 3 juni | 4e speelavond | 1/2 finale + finale | |||
19.00 | Cafe de Lindeboom | - | Thomassen van Ee | 2-3 | ||
19.20 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | VDB Staalbouw | 0-3 | ||
19.40 | Thomassen van Ee | Cafe de Lindeboom | 0-2 | Winnaar = A | ||
20.10 | VDB Staalbouw | Van Asselt Timmerbedrijf | 1-2 | Winnaar = B | ||
2x 20 min | ||||||
Cafe de Lindeboom | - | VDB Staalbouw | 1-1 | Lindeboom wint na penalties | ||
Maandag | 27 mei | 3e speelavond | 1/4 finale | |||
18.45 | Cafe de Lindeboom | - | De Dikke Deur | 10-2 | Winnaar = A | |
19.18 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 4-2 | Winnaar = B | |
19.51 | VDB Staalbouw | - | Aucta FC | 1-1 | Winnaar = C | |
20.24 | Thomassen van Ee | - | Cafe de Moriaan | 2-2 | Winnaar = D | |
Maandag | 20 mei | 2e speelavond beker | ||||
18.45 | Cafe de Lindeboom | - | Jacobus Hoeve | 5-3 | Winnaar = A | |
19.18 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Thomassen van Ee | 5-1 | Winnaar = B | |
19.51 | VDB Staalbouw | - | Mulder metselwerken | 6-1 | Winnaar = C | |
20.24 | Aucta FC | - | Cafe de Moriaan | 5-2 | Winnaar = D | |
20.57 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | Suncircle | 5-2 | Winnaar = E | |
21.30 | De Dikke Deur | - | Het Baron Team | 4-2 | Winnaar = F | |
Maandag | 13 mei | 1e speelavond beker | ||||
18.45 | Het Baron Team | - | De Dikke Deur | 2-6 | ||
19.18 | Suncircle | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 3-8 | ||
19.51 | Cafe de Moriaan | - | Aucta FC | 5-6 | ||
20.24 | Mulder metselwerken | - | VDB Staalbouw | 5-8 | ||
20.57 | Thomassen van Ee | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 4-2 | ||
21.30 | Jacobus Hoeve | - | Cafe de Lindeboom | 2-9 | ||
Maandag | 29 april | 5e speelavond | 4e Periode | |||
18.45 | Aucta FC | - | Cafe de Lindeboom | 4-5 | A-poule | |
19.18 | VDB Staalbouw | - | De Dikke Deur | 10-0 | A-poule | |
19.51 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 4-2 | A-poule | |
5e speelavond | 5e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Thomassen van Ee | 2-3 | B-poule | |
20.57 | Mulder metselwerken | - | Jacobus Hoeve | 4-6 | B-poule | |
21.30 | Suncircle | - | Het Baron Team | 7-1 | B-poule | |
Maandag | 15 april | 4e speelavond | 5e Periode | |||
18.45 | Thomassen van Ee | - | Het Baron Team | 6-0 | B-poule | |
19.18 | Mulder metselwerken | - | Suncircle | 4-5 | B-poule | |
19.51 | Cafe de Moriaan | - | Jacobus Hoeve | 4-4 | B-poule | |
4e speelavond | 4e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Lindeboom | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 5-5 | A-poule | |
20.57 | VDB Staalbouw | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 4-7 | A-poule | |
21.30 | Aucta FC | - | De Dikke Deur | 5-0 | A-poule | 25e min gestaakt |
Maandag | 8 april | 3e speelavond | 4e Periode | |||
18.45 | Cafe de Lindeboom | - | VDB Staalbouw | 6-3 | A-poule | |
19.18 | De Dikke Deur | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 2-6 | A-poule | |
19.51 | Aucta FC | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 5-7 | A-poule | |
3e speelavond | 5e Periode | |||||
20.24 | Thomassen van Ee | - | Mulder metselwerken | 4-1 | B-poule | |
20.57 | Jacobus Hoeve | - | Suncircle | 5-3 | B-poule | |
21.30 | Cafe de Moriaan | - | Het Baron Team | 3-3 | B-poule | |
Maandag | 1 april | 2e speelavond | 5e Periode | |||
18.45 | Cafe de Moriaan | - | Suncircle | 3-0 | B-poule | |
19.18 | Het Baron Team | - | Mulder metselwerken | 1-8 | B-poule | |
19.51 | Jacobus Hoeve | - | Thomassen van Ee | 1-7 | B-poule | |
2e speelavond | 4e Periode | |||||
20.24 | Aucta FC | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 3-2 | A-poule | |
20.57 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | VDB Staalbouw | 1-9 | A-poule | |
21.30 | De Dikke Deur | - | Cafe de Lindeboom | 2-5 | A-poule | |
Maandag | 25 maart | Vrij | ||||
19.18 | VDB Staalbouw | - | De Dikke Deur | 6-4 | A-poule | inhaal |
20.10 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | De Dikke Deur | 6-5 | A-poule | inhaal |
Maandag | 18 maart | 1e speelavond | 4e Periode | |||
18.45 | Aucta FC | - | VDB Staalbouw | 3-5 | A-poule | |
19.18 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Cafe de Lindeboom | 1-3 | A-poule | |
1e speelavond | 5e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Mulder metselwerken | 3-6 | B-poule | |
20.57 | Suncircle | - | Thomassen van Ee | 3-5 | B-poule | |
21.30 | Het Baron Team | - | Jacobus Hoeve | 2-7 | B-poule | |
Maandag | 11 maart | 5e speelavond | 3e Periode | |||
19.18 | Aucta FC | - | Cafe de Lindeboom | 2-2 | A-poule | |
19.51 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 5-3 | A-poule | |
5e speelavond | 4e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Thomassen van Ee | 1-7 | B-poule | |
20.57 | Mulder metselwerken | - | Jacobus Hoeve | 1-5 | B-poule | |
21.30 | Suncircle | - | Het Baron Team | 7-0 | B-poule | |
Maandag | 4 maart | 4e speelavond | 4e Periode | |||
18.45 | Thomassen van Ee | - | Het Baron Team | 7-2 | B-poule | |
19.18 | Mulder metselwerken | - | Suncircle | 5-4 | B-poule | |
19.51 | Cafe de Moriaan | - | Jacobus Hoeve | 0-5 | B-poule | reg |
4e speelavond | 3e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Lindeboom | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 7-4 | A-poule | |
20.57 | VDB Staalbouw | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 1-4 | A-poule | |
21.30 | Aucta FC | - | De Dikke Deur | 1-4 | A-poule | |
Maandag | 25 februari | Vrij | ||||
19.51 | De Dikke Deur | - | Café de Lindeboom | 2-8 | A-poule | |
Maandag | 18 februari | 3e speelavond | 3e Periode | |||
18.45 | Cafe de Lindeboom | - | VDB Staalbouw | 6-4 | A-poule | |
19.18 | De Dikke Deur | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 3-8 | A-poule | |
19.51 | Aucta FC | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 5-2 | A-poule | |
3e speelavond | 4e Periode | |||||
20.24 | Thomassen van Ee | - | Mulder metselwerken | 9-2 | B-poule | |
20.57 | Jacobus Hoeve | - | Suncircle | 3-2 | B-poule | |
21.30 | Cafe de Moriaan | - | Het Baron Team | 3-4 | B-poule | |
Maandag | 11 februari | 2e speelavond | 4e Periode | |||
18.45 | Cafe de Moriaan | - | Suncircle | 2-4 | B-poule | |
19.18 | Het Baron Team | - | Mulder metselwerken | 5-4 | B-poule | |
19.51 | Jacobus Hoeve | - | Thomassen van Ee | 6-9 | B-poule | |
2e speelavond | 3e Periode | |||||
20.24 | Aucta FC | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 1-2 | A-poule | |
20.57 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | VDB Staalbouw | 2-4 | A-poule | |
21.30 | De Dikke Deur | - | Cafe de Lindeboom | 4-5 | A-poule | |
Maandag | 4 februari | 1e speelavond | 3e Periode | |||
18.45 | Aucta FC | - | VDB Staalbouw | 5-5 | A-poule | |
19.18 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Cafe de Lindeboom | 4-1 | A-poule | |
19.51 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | De Dikke Deur | 3-7 | A-poule | |
1e speelavond | 4e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Mulder metselwerken | 4-5 | B-poule | |
20.57 | Suncircle | - | Thomassen van Ee | 2-1 | B-poule | |
21.30 | Het Baron Team | - | Jacobus Hoeve | 2-5 | B-poule | |
5e speelavond | 3e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Thomassen van Ee | 1-8 | B-poule | |
20.57 | Mulder metselwerken | - | Jacobus Hoeve | 1-12 | B-poule | |
Maandag | 21 januari | 7e speelavond | 2e Periode | |||
19.18 | VDB Staalbouw | - | Suncircle | 3-6 | A-poule | |
19.51 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 7-0 | A-poule | |
Aucta FC | Vrij | A-poule | ||||
4e speelavond | 3e Periode | |||||
20.24 | Thomassen van Ee | - | Het Baron Team | 7-0 | B-poule | |
20.57 | Cafe de Moriaan | - | Jacobus Hoeve | 1-10 | B-poule | |
Mulder metselwerken | vrij | B-poule | ||||
Maandag | 14 januari | 3e speelavond | 3e Periode | |||
18.45 | Het Baron Team | - | Mulder metselwerken | 4-7 | B-poule | |
19.18 | Jacobus Hoeve | - | Thomassen van Ee | 2-2 | B-poule | |
Cafe de Moriaan | Vrij | B-poule | ||||
6e speelavond | 2e Periode | |||||
19.51 | De Dikke Deur | - | VDB Staalbouw | 3-6 | A-poule | |
20.24 | Aucta FC | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 6-2 | A-poule | |
20.57 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Café de Lindeboom | 3-6 | A-poule | |
Suncircle | Vrij | A-poule | ||||
Maandag | 7 januari | 5e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | Suncircle | 5-3 | A-poule | |
19.18 | VDB Staalbouw | - | Café de Lindeboom | 7-7 | A-poule | |
19.51 | Aucta FC | - | De Dikke Deur | 3-3 | A-poule | |
Van Asselt Timmerbedrijf | Vrij | A-poule | ||||
2e speelavond | 3e Periode | |||||
20.24 | Thomassen van Ee | - | Mulder metselwerken | 8-4 | B-poule | |
20.57 | Cafe de Moriaan | - | Het Baron Team | 4-2 | B-poule | |
Jacobus Hoeve | vrij | B-poule | ||||
Maandag | 17 december | 1e speelavond | 3e Periode | |||
18.45 | Cafe de Moriaan | - | Mulder metselwerken | 2-7 | B-poule | |
19.18 | Het Baron Team | - | Jacobus Hoeve | 3-10 | B-poule | |
Thomassen van Ee | Vrij | B-poule | ||||
4e speelavond | 2e Periode | |||||
19.51 | Aucta FC | - | Café de Lindeboom | 9-5 | A-poule | |
20.24 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | De Dikke Deur | 6-4 | A-poule | |
20.57 | Suncircle | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 2-5 | A-poule | |
VDB Staalbouw | Vrij | A-poule | ||||
Maandag | 10 december | 3e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Café de Lindeboom | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 4-6 | A-poule | |
19.18 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | VDB Staalbouw | 4-3 | A-poule | |
19.51 | Aucta FC | - | Suncircle | 3-0 | A-poule | |
De Dikke Deur | Vrij | A-poule | ||||
5e speelavond | 2e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Thomassen van Ee | 2-3 | B-poule | |
20.57 | Mulder metselwerken | - | Jacobus Hoeve | 4-3 | B-poule | |
21.30 | Maximaal Advies | - | Het Baron Team | 0-5 | B-poule | reg |
Maandag | 3 december | 4e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Thomassen van Ee | - | Het Baron Team | 3-4 | B-poule | |
19.18 | Mulder metselwerken | - | Maximaal Advies | 9-2 | B-poule | |
19.51 | Cafe de Moriaan | - | Jacobus Hoeve | 5-4 | B-poule | |
2e speelavond | 2e Periode | |||||
20.24 | Suncircle | - | De Dikke Deur | 4-3 | A-poule | |
20.57 | Aucta FC | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 3-0 | A-poule | |
21.30 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | VDB Staalbouw | 8-0 | A-poule | |
Café de Lindeboom | Vrij | A-poule | ||||
Maandag | 26 november | 1e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Aucta FC | - | VDB Staalbouw | 2-3 | A-poule | |
19.18 | Suncircle | - | Café de Lindeboom | 4-9 | A-poule | |
19.51 | De Dikke Deur | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 3-9 | A-poule | |
Personeelsservice Kootwijkerbroek | Vrij | A-poule | ||||
3e speelavond | 2e Periode | |||||
20.24 | Thomassen van Ee | - | Mulder metselwerken | 5-3 | B-poule | |
20.57 | Jacobus Hoeve | - | Maximaal Advies | 9-1 | B-poule | |
21.30 | Cafe de Moriaan | - | Het Baron Team | 4-0 | B-poule | |
Maandag | 12 november | 7e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | De Dikke Deur | - | Café de Lindeboom | 2-4 | A-poule | |
19.18 | VDB Staalbouw | - | Suncircle | 5-1 | A-poule | |
19.51 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 10-2 | A-poule | |
Aucta FC | Vrij | A-poule | ||||
2e speelavond | 2e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Maximaal Advies | 13-3 | B-poule | |
20.57 | Het Baron Team | - | Mulder metselwerken | 2-7 | B-poule | |
21.30 | Jacobus Hoeve | - | Thomassen van Ee | 6-5 | B-poule | |
Maandag | 5 november | 1e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Cafe de Moriaan | - | Mulder metselwerken | 9-4 | B-poule | |
19.18 | Maximaal Advies | - | Thomassen van Ee | 3-7 | B-poule | |
19.51 | Het Baron Team | - | Jacobus Hoeve | 1-5 | B-poule | |
6e speelavond | 1e Periode | |||||
20.24 | De Dikke Deur | - | VDB Staalbouw | 3-4 | A-poule | |
20.57 | Aucta FC | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 5-7 | A-poule | |
21.30 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | Café de Lindeboom | 2-6 | A-poule | |
Suncircle | Vrij | A-poule | ||||
Maandag | 29 oktober | 5e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | Suncircle | 6-3 | A-poule | |
19.18 | VDB Staalbouw | - | Café de Lindeboom | 5-8 | A-poule | |
19.51 | Aucta FC | - | De Dikke Deur | 3-4 | A-poule | |
Van Asselt Timmerbedrijf | Vrij | A-poule | ||||
5e speelavond | 1e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Thomassen van Ee | 3-3 | B-poule | |
20.57 | Mulder metselwerken | - | Jacobus Hoeve | 3-8 | B-poule | |
21.30 | Maximaal Advies | - | Het Baron Team | 4-1 | B-poule | |
Maandag | 22 oktober | 4e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Thomassen van Ee | - | Het Baron Team | 7-3 | B-poule | |
19.18 | Mulder metselwerken | - | Maximaal Advies | 5-1 | B-poule | |
19.51 | Cafe de Moriaan | - | Jacobus Hoeve | 3-6 | B-poule | |
4e speelavond | 1e Periode | |||||
20.24 | Aucta FC | - | Café de Lindeboom | 3-6 | A-poule | |
20.57 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | De Dikke Deur | 7-4 | A-poule | |
21.30 | Suncircle | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 1-2 | A-poule | |
VDB Staalbouw | Vrij | A-poule | ||||
Maandag | 15 oktober | 3e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Café de Lindeboom | - | Personeelsservice Kootwijkerbroek | 7-5 | A-poule | |
19.18 | Aucta FC | - | Suncircle | 3-2 | A-poule | |
19.51 | Van Asselt Timmerbedrijf | - | VDB Staalbouw | 4-3 | A-poule | |
De Dikke Deur | Vrij | A-poule | ||||
3e speelavond | ||||||
20.24 | Thomassen van Ee | - | Mulder metselwerken | 4-2 | B-poule | |
20.57 | Jacobus Hoeve | - | Maximaal Advies | 16-3 | B-poule | |
21.30 | Cafe de Moriaan | - | Het Baron Team | 3-1 | B-poule | |
Maandag | 8 oktober | 2e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Cafe de Moriaan | - | Maximaal Advies | 6-1 | B-poule | |
19.18 | Het Baron Team | - | Mulder metselwerken | 2-3 | B-poule | |
19.51 | Jacobus Hoeve | - | Thomassen van Ee | 8-2 | B-poule | |
2e speelavond | 1e Periode | |||||
20.24 | Suncircle | - | De Dikke Deur | 3-6 | A-poule | |
20.57 | Aucta FC | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 3-3 | A-poule | |
21.30 | Personeelsservice Kootwijkerbroek | - | VDB Staalbouw | 1-2 | A-poule | |
Café de Lindeboom | Vrij | A-poule | ||||
Maandag | 1 oktober | 1e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Aucta FC | - | VDB Staalbouw | 4-1 | A-poule | |
19.18 | Suncircle | - | Café de Lindeboom | 1-2 | A-poule | |
19.51 | De Dikke Deur | - | Van Asselt Timmerbedrijf | 2-8 | A-poule | |
Personeelsservice Kootwijkerbroek | Vrij | A-poule | ||||
1e speelavond | 1e Periode | |||||
20.24 | Cafe de Moriaan | - | Mulder metselwerken | 5-8 | B-poule | |
20.57 | Maximaal Advies | - | Thomassen van Ee | 3-8 | B-poule | |
21.30 | Het Baron Team | - | Jacobus Hoeve | 2-9 | B-poule |