Maandag 25 april   Ton Mohle wisseltrofee    
           
speeltijd: 28 minuten        
18.45 Meidoorn - Café de Lindeboom 4-2  
19.15 Café de Lindeboom - Meidoorn 7-2  
           
Café de Lindeboom winnaar Ton Mohle cup    
           
           
Maandag 18 april   Algeheelkampioenschap  
           
speeltijd: 30 minuten        
           
19.00 Jacobus Hoeve (vrijdag) - Van Ee Elektrotechniek 3-2  
19.35 AVM Asbest - Café de Lindeboom 1-6  
20.20 Van Ee Elektrotechniek - AVM Asbest 2-4  
20.55 Café de Lindeboom - Jacobus Hoeve (vrijdag) 4-1  
21.40 Van Ee Elektrotechniek - Café de Lindeboom 3-7  
22.25 Jacobus Hoeve (vrijdag) - AVM Asbest 7-4  
           
Café de Lindeboom Algeheel kampioen      
           
Vrijdag 15 april   20/21e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Cafe Wessel  - Jacobus Hoeve 1-3  
19.10 Brink Montage - Budding auto's 2-3  
19.35 Real Lunteren - Jacobus Hoeve 1-5  
20.00 Cafe Wessel  - Brink Montage 3-4  
20.25 Budding auto's - AVM asbest  4-2  
20.50 Real Lunteren - Zijlijnsnuivers 6-2  
21.15 Nummer 12 - AVM asbest  2-11  
21.40 Zijlijnsnuivers - Nummer 12 3-3  
           
Vrijdag 8 april   18/19e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Brink Montage - AVM asbest  0-3  
19.10 AVM asbest  - Jacobus Hoeve 2-2  
19.35 Brink Montage - Real Lunteren 2-4  
20.00 Zijlijnsnuivers - Jacobus Hoeve 1-0  
20.25 Cafe Wessel  - Nummer 12 5-0  
20.50 Real Lunteren - Budding auto's 3-2  
21.15 Cafe Wessel  - Zijlijnsnuivers 1-2  
21.40 Nummer 12 - Budding auto's 0-5  
           
Vrijdag 1 april   17e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Nummer 12 - Brink Montage 0-4  
19.20 AVM asbest  - Zijlijnsnuivers 6-2  
19.55 Cafe Wessel  - Real Lunteren 4-3  
20.30 Jacobus Hoeve - Budding auto's 3-2  
           
Vrijdag 18 maart   15/16e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Zijlijnsnuivers - Brink Montage 2-3  
19.10 Cafe Wessel  - Budding auto's 0-3  
19.35 Jacobus Hoeve - Brink Montage 2-1  
20.00 Budding auto's - Zijlijnsnuivers 2-1  
20.25 AVM asbest  - Cafe Wessel  2-2  
20.50 Jacobus Hoeve - Nummer 12 5-0  
21.15 Real Lunteren - AVM asbest 0-1  
21.40 Nummer 12 - Real Lunteren 0-8  
           
Vrijdag 11 maart   14e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Nummer 12 - AVM asbest  0-16  
19.20 Jacobus Hoeve - Cafe Wessel  5-0 reg.
19.55 Zijlijnsnuivers - Real Lunteren 3-1  
20.30 Brink Montage - Budding auto's 1-1  
           
Vrijdag 26 februari   13e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Budding auto's - Cafe Wessel  2-1  
19.20 Brink Montage - Zijlijnsnuivers 1-2  
19.55 AVM asbest  - Real Lunteren 10-2  
20.30 Nummer 12 - Jacobus Hoeve 2-6  
21.05 AVM asbest  - Brink Montage 5-3  
           
Vrijdag 19 februari   12e speelavond 2e Periode  
           
18.45 AVM asbest  - Budding auto's 2-2  
19.20 Jacobus Hoeve - Real Lunteren 11-1  
19.55 Brink Montage - Cafe Wessel  3-4  
20.30 Nummer 12 - Zijlijnsnuivers 3-5  
           
Vrijdag 12 februari   11e speelavond 2e Periode  
           
19.20 Jacobus Hoeve - Zijlijnsnuivers 6-1  
19.55 Nummer 12 - Cafe Wessel  3-2  
20.30 Budding auto's - Real Lunteren 2-4  
           
Maandag 8 februari   Finale Beker  
           
19.30 Hollander Techniek* - Veluwzon 3-2 29*
           
20.05 Jacobus Hoeve - Meidoorn* 1-3 30*
           
21.15 Hollander Techniek - Meidoorn* 3-6  
  2 x 20 min.        
           
Vrijdag 5 februari   10e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Real Lunteren - Nummer 12 4-3  
19.20 Brink Montage - Jacobus Hoeve 3-4  
19.55 Zijlijnsnuivers - Budding auto's 3-2  
20.30 Cafe Wessel  - AVM asbest  2-5  
           
           
Maandag 1 februari   kwartfinale Beker  
28 min          
18.45 Bosch Beton - Jacobus Hoeve* 0-3 25*
19.15 de Meidoorn* - Zijlijnsnuivers 7-1 26*
19.45 Jacobus Hoeve* - Bosch Beton 1-1 25*
20.15 Zijlijnsnuivers - de Meidoorn* 2-6 26*
20.45 Hollander Techniek* - AVM asbest 3-2 27*
21.15 Veluw Zon* - Brink Montage 7-5 28*
21.45 AVM asbest - Hollander Techniek* 1-2 27*
22.15 Brink Montage - Veluw Zon* 1-6 28*
           
Vrijdag 29 januari   1e ronde Beker  
           
18.45 Nummer 12 (A) - Jacobus Hoeve (A) 3-10  
19.20 Cafe Wessel (A)  - Zijlijnsnuivers (A) 1-1  
19.55 Real Lunteren (B) - AVM asbest (B) 4-10  
20.30 Brink Montage (B) - Budding auto's (B) 3-1  
           
Vrijdag 22 januari   vrij    
           
Vrijdag 15 januari   1e ronde Beker  
           
18.45 Real Lunteren (B) - Brink Montage (B) 3-4  
19.20 AVM asbest (B) - Budding auto's (B) 2-2  
19.55 Nummer 12 (A) - Cafe Wessel (A)  4-4  
20.30 Jacobus Hoeve (A) - Zijlijnsnuivers (A) 1-1  
           
           
Vrijdag 8 januari   1e ronde  Beker  
           
18.45 Zijlijnsnuivers (A) - Nummer 12 (A) 7-4  
19.20 Jacobus Hoeve (A) - Cafe Wessel (A)  6-2  
19.55 Budding auto's (B) - Real Lunteren (B) 5-3  
20.30 AVM asbest (B) - Brink Montage (B) 7-5  
           
           
Vrijdag 11 december   9e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Brink Montage - Nummer 12 5-4  
19.20 Zijlijnsnuivers - AVM asbest  0-3  
19.55 Budding auto's - Jacobus Hoeve 0-6  
20.30 Real Lunteren - Cafe Wessel  3-6  
           
Vrijdag 4 december   8e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Cafe Wessel  - Zijlijnsnuivers 3-3  
19.20 Nummer 12 - Budding auto's 1-8  
19.55 Brink Montage - Real Lunteren 7-5  
20.30 AVM asbest  - Jacobus Hoeve 0-3  
           
Vrijdag 27 november   7e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Brink Montage - AVM asbest  2-4  
19.20 Real Lunteren - Budding auto's 3-5  
19.55 Zijlijnsnuivers - Jacobus Hoeve 1-5  
20.30 Cafe Wessel  - Nummer 12 8-0  
           
Vrijdag 13 november   6e speelavond 1e Periode  
           
18.45 AVM asbest  - Zijlijnsnuivers 2-2  
19.20 Jacobus Hoeve - Budding auto's 1-2  
19.55 Cafe Wessel  - Real Lunteren 4-3  
20.30 Nummer 12 - Brink Montage 3-10  
           
Vrijdag 6 november   5e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Nummer 12 - Budding auto's 1-8  
19.20 Cafe Wessel  - Zijlijnsnuivers 2-9  
19.55 Brink Montage - Real Lunteren 6-2  
20.30 AVM asbest  - Jacobus Hoeve 0-1  
           
Vrijdag 30 oktober   4e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Real Lunteren - Jacobus Hoeve 2-5  
19.20 Cafe Wessel  - Brink Montage 3-3  
19.55 Budding auto's - AVM asbest  2-1  
20.30 Zijlijnsnuivers - Nummer 12 4-0  
           
Vrijdag 16 oktober   3e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Real Lunteren - Zijlijnsnuivers 0-4  
19.20 AVM asbest  - Nummer 12 10-1  
19.55 Brink Montage - Budding auto's 0-3  
20.30 Cafe Wessel  - Jacobus Hoeve 4-4  
           
Vrijdag 9 oktober   2e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Jacobus Hoeve - Brink Montage 1-1  
19.20 Nummer 12 - Real Lunteren 1-6  
19.55 AVM asbest  - Cafe Wessel  5-1  
20.30 Budding auto's - Zijlijnsnuivers 2-2  
           
Vrijdag  2 oktober   1e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Cafe Wessel  - Budding auto's 0-4  
19.20 Zijlijnsnuivers - Brink Montage 3-3  
19.55 Jacobus Hoeve - Nummer 12 8-5  
20.30 Real Lunteren - AVM asbest 3-10