Maandag | 25 april | Promotie/degredatie | |||
Ton Mohle wisseltrofee | |||||
speeltijd: 28 minuten | |||||
18.45 | Meidoorn | - | Café de Lindeboom | 4-2 | |
19.15 | Café de Lindeboom | - | Meidoorn | 7-2 | |
19.45 | JAKO | - | Jacobus Hoeve (ma) | 1-1 | |
20.15 | Jacobus Hoeve (ma) | - | Baron team | 1-0 | |
20.45 | JAKO | - | Baron team | 4-1 | |
Café de Lindeboom winnaar Ton Mohle cup | |||||
JAKO winnaar p/d en promoveert naar A-poule | |||||
Maandag | 18 april | Algeheelkampioenschap | |||
speeltijd: 30 minuten | |||||
19.00 | Jacobus Hoeve (vrijdag) | - | Van Ee Elektrotechniek | 3-2 | |
19.35 | AVM Asbest | - | Café de Lindeboom | 1-6 | |
20.20 | Van Ee Elektrotechniek | - | AVM Asbest | 2-4 | |
20.55 | Café de Lindeboom | - | Jacobus Hoeve (vrijdag) | 4-1 | |
21.40 | Van Ee Elektrotechniek | - | Café de Lindeboom | 3-7 | |
22.25 | Jacobus Hoeve (vrijdag) | - | AVM Asbest | 7-4 | |
Café de Lindeboom Algeheel kampioen | |||||
Maandag | 11 april | 21e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | de Boer | - | Het Baron Team | 0-6 | |
19.20 | Jonker&Schut | - | Jako | 2-4 | |
19.55 | Van Ee Elektrotechniek | - | Jacobus Hoeve | 4-3 | |
20.30 | MCC | - | Personeelsservice Kwb | 7-0 | |
21.05 | Wencop | - | Bosch Beton | 2-5 | |
21.40 | Veluw Zon | - | JVM Bouw | 2-3 | |
22.15 | Café de Lindeboom | - | Hollander Techniek | 0-5 | Reg. |
22.50 | de Meidoorn | - | Het Witte Paard | 2-5 | |
Maandag | 4 april | 20e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Wencop | - | Het Witte Paard | 5-0 | Reg. |
19.20 | Hollander Techniek | - | de Meidoorn | 4-6 | |
19.55 | Café de Lindeboom | - | JVM Bouw | 6-8 | |
20.30 | Veluw Zon | - | Bosch Beton | 5-3 | |
21.05 | de Boer | - | Personeelsservice Kwb | 1-6 | |
21.40 | Jacobus Hoeve | - | MCC | 4-1 | |
22.15 | Van Ee Elektrotechniek | - | Jako | 2-1 | |
22.50 | Jonker&Schut | - | Het Baron Team | 3-5 | |
Maandag | 21 maart | 19e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Jacobus Hoeve | - | Jonker&Schut | 3-0 | |
19.20 | Personeelsservice Kwb | - | Het Baron Team | 2-4 | |
19.55 | Jako | - | MCC | 4-4 | |
20.30 | de Boer | - | Van Ee Elektrotechniek | 1-9 | |
21.05 | Hollander Techniek | - | Veluw Zon | 5-3 | |
21.40 | Het Witte Paard | - | Bosch Beton | 4-2 | |
22.15 | JVM Bouw | - | de Meidoorn | 6-3 | |
22.50 | Wencop | - | Café de Lindeboom | 2-4 | |
Maandag | 14 maart | 18e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Veluw Zon | - | de Meidoorn | 2-4 | |
19.20 | Café de Lindeboom | - | Bosch Beton | 7-1 | |
19.55 | Hollander Techniek | - | Het Witte Paard | 5-4 | |
20.30 | Wencop | - | JVM Bouw | 2-0 | |
21.05 | Jonker&Schut | - | MCC | 3-7 | |
21.40 | Van Ee Elektrotechniek | - | Het Baron Team | 4-1 | |
22.15 | Jacobus Hoeve | - | Personeelsservice Kwb | 1-4 | |
22.50 | de Boer | - | Jako | 3-4 | |
Maandag | 7 maart | 17e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Personeelsservice Kwb | - | Jako | 2-0 | |
19.20 | Van Ee Elektrotechniek | - | Jonker&Schut | 5-1 | |
19.55 | MCC | - | de Boer | 3-1 | |
20.30 | Jacobus Hoeve | - | Het Baron Team | 8-0 | |
21.05 | Het Witte Paard | - | JVM Bouw | 4-5 | |
21.40 | Café de Lindeboom | - | Veluw Zon | 6-3 | |
22.15 | de Meidoorn | - | Wencop | 2-3 | |
22.50 | Hollander Techniek | - | Bosch Beton | 5-0 | reg. |
Maandag | 29 februari | 16e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Café de Lindeboom | - | Het Witte Paard | 4-3 | |
19.20 | Veluw Zon | - | Wencop | 10-2 | |
19.55 | de Meidoorn | - | Bosch Beton | 5-1 | |
20.30 | Hollander Techniek | - | JVM Bouw | 3-4 | |
21.05 | Van Ee Elektrotechniek | - | Personeelsservice Kwb | 6-3 | |
21.40 | Jonker&Schut | - | de Boer | 4-5 | |
22.15 | MCC | - | Het Baron Team | 1-3 | |
22.50 | Jacobus Hoeve | - | Jako | 4-2 | |
Maandag | 15 februari | 15e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Van Ee Elektrotechniek | - | MCC | 0-5 | |
19.20 | Jacobus Hoeve | - | de Boer | 2-3 | |
19.55 | Het Baron Team | - | Jako | 7-4 | |
20.30 | Jonker&Schut | - | Personeelsservice Kwb | 4-4 | |
21.05 | Café de Lindeboom | - | de Meidoorn | 9-2 | |
21.40 | Hollander Techniek | - | Wencop | 1-1 | |
22.15 | Bosch Beton | - | JVM Bouw | 1-7 | |
22.50 | Veluw Zon | - | Het Witte Paard | 7-5 | |
Maandag | 8 februari | Finale | Beker | ||
19.30 | Hollander Techniek* | - | Veluwzon | 3-2 | 29* |
20.05 | Jacobus Hoeve | - | Meidoorn* | 1-3 | 30* |
21.15 | Hollander Techniek | - | Meidoorn* | 3-6 | |
2 x 20 min. | |||||
Maandag | 1 februari | kwartfinale | Beker | ||
28 min | |||||
18.45 | Bosch Beton | - | Jacobus Hoeve* | 0-3 | 25* |
19.15 | de Meidoorn* | - | Zijlijnsnuivers | 7-1 | 26* |
19.45 | Jacobus Hoeve* | - | Bosch Beton | 1-1 | 25* |
20.15 | Zijlijnsnuivers | - | de Meidoorn* | 2-6 | 26* |
20.45 | Hollander Techniek* | - | AVM asbest | 3-2 | 27* |
21.15 | Veluw Zon* | - | Brink Montage | 7-5 | 28* |
21.45 | AVM asbest | - | Hollander Techniek* | 1-2 | 27* |
22.15 | Brink Montage | - | Veluw Zon* | 1-6 | 28* |
Maandag | 25 januari | 2e ronde | Beker | ||
28 min | |||||
18.45 | Hollander Techniek* | - | Café de Lindeboom | 2-2 | |
19.15 | JVM Bouw | - | Veluw Zon* | 2-4 | |
19.45 | Café de Lindeboom | - | Hollander Techniek* | 3-3 | Penalty's |
20.15 | Veluw Zon* | - | JVM Bouw | 5-0 | |
20.45 | Bosch Beton* | - | Wencop | 3-3 | |
21.15 | Het Witte Paard | - | de Meidoorn* | 4-9 | |
21.45 | Wencop | - | Bosch Beton* | 2-4 | |
22.15 | de Meidoorn* | - | Het Witte Paard | 10-3 | |
Maandag | 18 januari | 1e ronde | Beker | ||
18.45 | Jacobus Hoeve | - | Hollander Techniek | 1-2 | |
19.20 | Van Ee Elektrotechniek | - | Café de Lindeboom | 3-2 | |
19.55 | Jako | - | JVM Bouw | 0-10 | |
20.30 | Jonker&Schut | - | Veluw Zon | 1-12 | |
21.05 | Het Baron Team | - | Bosch Beton | 0-3 | |
21.40 | de Boer | - | Wencop | 3-4 | |
22.15 | Personeelsservice Kwb | - | Het Witte Paard | 7-3 | |
22.50 | MCC | - | de Meidoorn | 2-5 | |
Maandag | 11 januari | 1e ronde | Beker | ||
18.45 | Bosch Beton | - | Het Baron Team | 4-2 | 1* |
19.20 | Wencop | - | de Boer | 5-2 | 2* |
19.55 | Het Witte Paard | - | Personeelsservice Kwb | 8-0 | 3* |
20.30 | de Meidoorn | - | MCC | 5-2 | 4* |
21.05 | Hollander Techniek | - | Jacobus Hoeve | 4-3 | 5* |
21.40 | Café de Lindeboom | - | Van Ee Elektrotechniek | 7-5 | 6* |
22.15 | JVM Bouw | - | Jako | 4-0 | 7* |
22.50 | Veluw Zon | - | Jonker&Schut | 1-2 | 8* |
Maandag | 4 januari | 14e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | Café de Lindeboom | - | Veluw Zon | 4-3 | |
19.20 | Het Witte Paard | - | JVM Bouw | 0-8 | |
19.55 | Hollander Techniek | - | Bosch Beton | 4-4 | |
20.30 | de Meidoorn | - | Wencop | 6-5 | |
21.05 | Van Ee Elektrotechniek | - | Jonker&Schut | 11-3 | |
21.40 | Personeelsservice Kwb | - | Jako | 4-4 | |
22.15 | Jacobus Hoeve | - | Het Baron Team | 1-4 | |
22.50 | MCC | - | de Boer | 1-5 | |
Maandag | 14 december | 13e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | Van Ee Elektrotechniek | - | Personeelsservice Kwb | 8-2 | |
19.20 | Jacobus Hoeve | - | Jako | 1-5 | |
19.55 | Jonker&Schut | - | de Boer | 8-5 | |
20.30 | MCC | - | Het Baron Team | 0-2 | |
21.05 | Café de Lindeboom | - | Het Witte Paard | 3-2 | |
21.40 | Hollander Techniek | - | JVM Bouw | 2-3 | |
22.15 | Veluw Zon | - | Wencop | 2-2 | |
22.50 | de Meidoorn | - | Bosch Beton | 5-0 reg | |
Maandag | 7 december | 12e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | JVM Bouw | - | Café de Lindeboom | 1-5 | |
19.20 | Het Witte Paard | - | Wencop | 4-2 | |
19.55 | de Meidoorn | - | Hollander Techniek | 4-3 | |
20.30 | Bosch Beton | - | Veluw Zon | 0-3 | |
21.05 | Jako | - | Van Ee Elektrotechniek | 2-5 | |
21.40 | Personeelsservice Kwb | - | de Boer | 5-5 | |
22.15 | MCC | - | Jacobus Hoeve | 8-2 | |
22.50 | Het Baron Team | - | Jonker&Schut | 7-1 | |
Maandag | 30 november | 11e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | de Boer | - | Jako | 2-11 | |
19.20 | Van Ee Elektrotechniek | - | Het Baron Team | 2-2 | |
19.55 | Jacobus Hoeve | - | Personeelsservice Kwb | 1-0 | |
20.30 | Jonker&Schut | - | MCC | 2-1 | |
21.05 | Wencop | - | JVM Bouw | 2-0 | |
21.40 | Café de Lindeboom | - | Bosch Beton | 5-5 | |
22.15 | Hollander Techniek | - | Het Witte Paard | 4-1 | |
22.50 | Veluw Zon | - | de Meidoorn | 4-7 | |
Maandag | 23 november | 10e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | Wencop | - | Bosch Beton | 5-0 | |
19.20 | Café de Lindeboom | - | Hollander Techniek | 4-2 | |
19.55 | Veluw Zon | - | JVM Bouw | 3-3 | |
20.30 | de Meidoorn | - | Het Witte Paard | 5-2 | |
21.05 | de Boer | - | Het Baron Team | 3-0 | |
21.40 | Van Ee Elektrotechniek | - | Jacobus Hoeve | 4-2 | |
22.15 | Jonker&Schut | - | Jako | 2-5 | |
22.50 | MCC | - | Personeelsservice Kwb | 4-4 | |
Maandag | 16 november | 9e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | MCC | - | Van Ee Elektrotechniek | 1-7 | |
19.20 | Jako | - | Het Baron Team | 6-3 | |
19.55 | Personeelsservice Kwb | - | Jonker&Schut | 2-4 | |
20.30 | de Boer | - | Jacobus Hoeve | 4-4 | |
21.05 | de Meidoorn | - | Café de Lindeboom | 3-5 | |
21.40 | JVM Bouw | - | Bosch Beton | 5-0 reg | |
22.15 | Het Witte Paard | - | Veluw Zon | 2-4 | |
22.50 | Wencop | - | Hollander Techniek | 1-2 | |
Maandag | 9 november | 8e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | de Meidoorn | - | JVM Bouw | 0-7 | |
19.20 | Bosch Beton | - | Het Witte Paard | 0-3 | |
19.55 | Café de Lindeboom | - | Wencop | 3-1 | |
20.30 | Veluw Zon | - | Hollander Techniek | 2-3 | |
21.05 | MCC | - | Jako | 2-6 | |
21.40 | Het Baron Team | - | Personeelsservice Kwb | 3-5 | |
22.15 | Van Ee Elektrotechniek | - | de Boer | 6-1 | |
22.50 | Jonker&Schut | - | Jacobus Hoeve | 2-9 | |
Maandag | 2 november | 7e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Jacobus Hoeve | - | MCC | 3-4 | |
19.20 | de Boer | - | Personeelsservice Kwb | 3-4 | |
19.55 | Jonker&Schut | - | Het Baron Team | 2-3 | |
20.30 | Van Ee Elektrotechniek | - | Jako | 3-2 | |
21.05 | Hollander Techniek | - | de Meidoorn | 5-8 | |
21.40 | Wencop | - | Het Witte Paard | 7-3 | |
22.15 | Veluw Zon | - | Bosch Beton | 6-0 | |
22.50 | Café de Lindeboom | - | JVM Bouw | 2-1 | |
Maandag | 26 oktober | 6e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Hollander Techniek | - | Wencop | 3-1 | |
19.20 | Bosch Beton | - | JVM Bouw | 3-2 | |
19.55 | Veluw Zon | - | Het Witte Paard | 0-2 | |
20.30 | Café de Lindeboom | - | de Meidoorn | 12-4 | |
21.05 | Jacobus Hoeve | - | de Boer | 3-2 | |
21.40 | Het Baron Team | - | Jako | 2-5 | |
22.15 | Jonker&Schut | - | Personeelsservice Kwb | 4-7 | |
22.50 | Van Ee Elektrotechniek | - | MCC | 11-4 | |
Maandag | 19 oktober | 5e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Jako | - | Personeelsservice Kwb | 3-2 | |
19.20 | Jonker&Schut | - | Van Ee Elektrotechniek | 2-5 | |
19.55 | de Boer | - | MCC | 5-0 reg | |
20.30 | Het Baron Team | - | Jacobus Hoeve | 2-3 | |
21.05 | JVM Bouw | - | Het Witte Paard | 5-3 | |
21.40 | Veluw Zon | - | Café de Lindeboom | 2-2 | |
22.15 | Wencop | - | de Meidoorn | 3-2 | |
22.50 | Bosch Beton | - | Hollander Techniek | 2-3 | |
Maandag | 12 oktober | 4e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Bosch Beton | - | de Meidoorn | 2-7 | |
19.20 | JVM Bouw | - | Hollander Techniek | 1-1 | |
19.55 | Wencop | - | Veluw Zon | 6-0 | |
20.30 | Het Witte Paard | - | Café de Lindeboom | 6-2 | |
21.05 | Het Baron Team | - | MCC | 4-2 | |
21.40 | Jako | - | Jacobus Hoeve | 4-3 | |
22.15 | de Boer | - | Jonker&Schut | 2-0 | |
22.50 | Personeelsservice Kwb | - | Van Ee Elektrotechniek | 1-3 | |
Maandag | 5 oktober | 3e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Jonker&Schut | - | Jacobus Hoeve | 2-4 | |
19.20 | MCC | - | Jako | 0-5 | |
19.55 | Het Baron Team | - | Personeelsservice Kwb | 6-3 | |
20.30 | Van Ee Elektrotechniek | - | de Boer | 12-2 | |
21.05 | Veluw Zon | - | Hollander Techniek | 3-4 | |
21.40 | de Meidoorn | - | JVM Bouw | 1-2 | |
22.15 | Bosch Beton | - | Het Witte Paard | 2-2 | |
22.50 | Café de Lindeboom | - | Wencop | 2-1 | |
Maandag | 28 september | 2e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Het Witte Paard | - | Hollander Techniek | 2-4 | |
19.20 | de Meidoorn | - | Veluw Zon | 5-3 | |
19.55 | Bosch Beton | - | Café de Lindeboom | 0-12 | |
20.30 | JVM Bouw | - | Wencop | 2-1 | |
21.05 | Personeelsservice Kwb | - | Jacobus Hoeve | 2-3 | |
21.40 | MCC | - | Jonker&Schut | 4-1 | |
22.15 | Het Baron Team | - | Van Ee Elektrotechniek | 4-4 | |
22.50 | Jako | - | de Boer | 1-0 | |
Maandag | 21 september | 1e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Het Baron Team | - | de Boer | 0-2 | |
19.20 | Personeelsservice Kwb | - | MCC | 5-2 | |
19.55 | Jacobus Hoeve | - | Van Ee Elektrotechniek | 3-6 | |
20.30 | Jako | - | Jonker&Schut | 6-1 | |
21.05 | Bosch Beton | - | Wencop | 0-5 | |
21.40 | Het Witte Paard | - | de Meidoorn | 9-0 | |
22.15 | Hollander Techniek | - | Café de Lindeboom | 2-3 | |
22.50 | JVM Bouw | - | Veluw Zon | 3-1 |