Maandag 25 april   Promotie/degredatie    
      Ton Mohle wisseltrofee    
           
speeltijd: 28 minuten        
18.45 Meidoorn - Café de Lindeboom 4-2  
19.15 Café de Lindeboom - Meidoorn 7-2  
           
19.45 JAKO - Jacobus Hoeve (ma) 1-1  
20.15 Jacobus Hoeve (ma) - Baron team 1-0  
20.45 JAKO - Baron team 4-1  
           
Café de Lindeboom winnaar Ton Mohle cup      
JAKO winnaar p/d en promoveert naar A-poule    
           
Maandag 18 april   Algeheelkampioenschap  
           
speeltijd: 30 minuten        
           
19.00 Jacobus Hoeve (vrijdag) - Van Ee Elektrotechniek 3-2  
19.35 AVM Asbest - Café de Lindeboom 1-6  
20.20 Van Ee Elektrotechniek - AVM Asbest 2-4  
20.55 Café de Lindeboom - Jacobus Hoeve (vrijdag) 4-1  
21.40 Van Ee Elektrotechniek - Café de Lindeboom 3-7  
22.25 Jacobus Hoeve (vrijdag) - AVM Asbest 7-4  
           
Café de Lindeboom Algeheel kampioen      
           
Maandag 11 april   21e speelavond 3e Periode  
           
18.45 de Boer - Het Baron Team  0-6  
19.20 Jonker&Schut  - Jako 2-4  
19.55 Van Ee Elektrotechniek - Jacobus Hoeve 4-3  
20.30 MCC - Personeelsservice Kwb 7-0  
21.05 Wencop - Bosch Beton 2-5  
21.40 Veluw Zon - JVM Bouw 2-3  
22.15 Café de Lindeboom - Hollander Techniek 0-5 Reg.
22.50 de Meidoorn - Het Witte Paard 2-5  
           
Maandag 4 april   20e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Wencop - Het Witte Paard 5-0 Reg.
19.20 Hollander Techniek - de Meidoorn 4-6  
19.55 Café de Lindeboom - JVM Bouw 6-8  
20.30 Veluw Zon - Bosch Beton 5-3  
21.05 de Boer - Personeelsservice Kwb 1-6  
21.40 Jacobus Hoeve - MCC 4-1  
22.15 Van Ee Elektrotechniek - Jako 2-1  
22.50 Jonker&Schut  - Het Baron Team  3-5  
           
Maandag 21 maart   19e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Jacobus Hoeve - Jonker&Schut  3-0  
19.20 Personeelsservice Kwb - Het Baron Team  2-4  
19.55 Jako - MCC 4-4  
20.30 de Boer - Van Ee Elektrotechniek 1-9  
21.05 Hollander Techniek - Veluw Zon 5-3  
21.40 Het Witte Paard - Bosch Beton 4-2  
22.15 JVM Bouw - de Meidoorn 6-3  
22.50 Wencop - Café de Lindeboom 2-4  
           
Maandag 14 maart   18e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Veluw Zon - de Meidoorn 2-4  
19.20 Café de Lindeboom - Bosch Beton 7-1  
19.55 Hollander Techniek - Het Witte Paard 5-4  
20.30 Wencop - JVM Bouw 2-0  
21.05 Jonker&Schut  - MCC 3-7  
21.40 Van Ee Elektrotechniek - Het Baron Team  4-1  
22.15 Jacobus Hoeve - Personeelsservice Kwb 1-4  
22.50 de Boer - Jako 3-4  
           
Maandag 7 maart   17e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Personeelsservice Kwb - Jako 2-0  
19.20 Van Ee Elektrotechniek - Jonker&Schut  5-1  
19.55 MCC - de Boer 3-1  
20.30 Jacobus Hoeve - Het Baron Team  8-0  
21.05 Het Witte Paard - JVM Bouw 4-5  
21.40 Café de Lindeboom - Veluw Zon 6-3  
22.15 de Meidoorn - Wencop 2-3  
22.50 Hollander Techniek - Bosch Beton 5-0 reg.
           
Maandag 29 februari   16e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Café de Lindeboom - Het Witte Paard 4-3  
19.20 Veluw Zon - Wencop 10-2  
19.55 de Meidoorn - Bosch Beton 5-1  
20.30 Hollander Techniek - JVM Bouw 3-4  
21.05 Van Ee Elektrotechniek - Personeelsservice Kwb 6-3  
21.40 Jonker&Schut  - de Boer 4-5  
22.15 MCC - Het Baron Team  1-3  
22.50 Jacobus Hoeve - Jako 4-2  
           
Maandag 15 februari   15e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Van Ee Elektrotechniek - MCC 0-5  
19.20 Jacobus Hoeve - de Boer 2-3  
19.55 Het Baron Team  - Jako 7-4  
20.30 Jonker&Schut  - Personeelsservice Kwb 4-4  
21.05 Café de Lindeboom - de Meidoorn 9-2  
21.40 Hollander Techniek - Wencop 1-1  
22.15 Bosch Beton - JVM Bouw 1-7  
22.50 Veluw Zon - Het Witte Paard 7-5  
           
Maandag 8 februari   Finale Beker  
           
19.30 Hollander Techniek* - Veluwzon 3-2 29*
           
20.05 Jacobus Hoeve - Meidoorn* 1-3 30*
           
21.15 Hollander Techniek - Meidoorn* 3-6  
  2 x 20 min.        
           
Maandag 1 februari   kwartfinale Beker  
28 min          
18.45 Bosch Beton - Jacobus Hoeve* 0-3 25*
19.15 de Meidoorn* - Zijlijnsnuivers 7-1 26*
19.45 Jacobus Hoeve* - Bosch Beton 1-1 25*
20.15 Zijlijnsnuivers - de Meidoorn* 2-6 26*
20.45 Hollander Techniek* - AVM asbest 3-2 27*
21.15 Veluw Zon* - Brink Montage 7-5 28*
21.45 AVM asbest - Hollander Techniek* 1-2 27*
22.15 Brink Montage - Veluw Zon* 1-6 28*
           
Maandag 25 januari   2e ronde Beker  
28 min          
18.45 Hollander Techniek* - Café de Lindeboom 2-2  
19.15 JVM Bouw - Veluw Zon* 2-4  
19.45 Café de Lindeboom - Hollander Techniek* 3-3 Penalty's
20.15 Veluw Zon* - JVM Bouw 5-0  
20.45 Bosch Beton* - Wencop 3-3  
21.15 Het Witte Paard - de Meidoorn* 4-9  
21.45 Wencop - Bosch Beton* 2-4  
22.15 de Meidoorn* - Het Witte Paard 10-3  
           
Maandag 18 januari   1e ronde Beker  
           
18.45 Jacobus Hoeve - Hollander Techniek 1-2  
19.20 Van Ee Elektrotechniek - Café de Lindeboom 3-2  
19.55 Jako - JVM Bouw 0-10  
20.30 Jonker&Schut  - Veluw Zon 1-12  
21.05 Het Baron Team  - Bosch Beton 0-3  
21.40 de Boer - Wencop 3-4  
22.15 Personeelsservice Kwb - Het Witte Paard 7-3  
22.50 MCC - de Meidoorn 2-5  
           
Maandag 11 januari   1e ronde  Beker  
           
18.45 Bosch Beton - Het Baron Team  4-2 1*
19.20 Wencop - de Boer 5-2 2*
19.55 Het Witte Paard - Personeelsservice Kwb 8-0 3*
20.30 de Meidoorn - MCC 5-2 4*
21.05 Hollander Techniek - Jacobus Hoeve 4-3 5*
21.40 Café de Lindeboom - Van Ee Elektrotechniek 7-5 6*
22.15 JVM Bouw - Jako 4-0 7*
22.50 Veluw Zon - Jonker&Schut  1-2 8*
           
Maandag 4 januari   14e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Café de Lindeboom - Veluw Zon 4-3  
19.20 Het Witte Paard - JVM Bouw 0-8  
19.55 Hollander Techniek - Bosch Beton 4-4  
20.30 de Meidoorn - Wencop 6-5  
21.05 Van Ee Elektrotechniek - Jonker&Schut  11-3  
21.40 Personeelsservice Kwb - Jako 4-4  
22.15 Jacobus Hoeve - Het Baron Team  1-4  
22.50 MCC - de Boer 1-5  
           
Maandag 14 december   13e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Van Ee Elektrotechniek - Personeelsservice Kwb 8-2  
19.20 Jacobus Hoeve - Jako 1-5  
19.55 Jonker&Schut  - de Boer 8-5  
20.30 MCC - Het Baron Team  0-2  
21.05 Café de Lindeboom - Het Witte Paard 3-2  
21.40 Hollander Techniek - JVM Bouw 2-3  
22.15 Veluw Zon - Wencop 2-2  
22.50 de Meidoorn - Bosch Beton 5-0 reg  
           
Maandag 7 december   12e speelavond 2e Periode  
           
18.45 JVM Bouw - Café de Lindeboom 1-5  
19.20 Het Witte Paard - Wencop 4-2  
19.55 de Meidoorn - Hollander Techniek 4-3  
20.30 Bosch Beton - Veluw Zon 0-3  
21.05 Jako - Van Ee Elektrotechniek 2-5  
21.40 Personeelsservice Kwb - de Boer 5-5  
22.15 MCC - Jacobus Hoeve 8-2  
22.50 Het Baron Team  - Jonker&Schut  7-1  
           
Maandag 30 november   11e speelavond 2e Periode  
           
18.45 de Boer - Jako 2-11  
19.20 Van Ee Elektrotechniek - Het Baron Team  2-2  
19.55 Jacobus Hoeve - Personeelsservice Kwb 1-0  
20.30 Jonker&Schut  - MCC 2-1  
21.05 Wencop - JVM Bouw 2-0  
21.40 Café de Lindeboom - Bosch Beton 5-5  
22.15 Hollander Techniek - Het Witte Paard 4-1  
22.50 Veluw Zon - de Meidoorn 4-7  
           
Maandag 23 november   10e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Wencop - Bosch Beton 5-0  
19.20 Café de Lindeboom - Hollander Techniek 4-2  
19.55 Veluw Zon - JVM Bouw 3-3  
20.30 de Meidoorn - Het Witte Paard 5-2  
21.05 de Boer - Het Baron Team  3-0  
21.40 Van Ee Elektrotechniek - Jacobus Hoeve 4-2  
22.15 Jonker&Schut  - Jako 2-5  
22.50 MCC - Personeelsservice Kwb 4-4  
           
Maandag 16 november   9e speelavond 2e Periode  
           
18.45 MCC - Van Ee Elektrotechniek 1-7  
19.20 Jako - Het Baron Team  6-3  
19.55 Personeelsservice Kwb - Jonker&Schut  2-4  
20.30 de Boer - Jacobus Hoeve 4-4  
21.05 de Meidoorn - Café de Lindeboom 3-5  
21.40 JVM Bouw - Bosch Beton 5-0 reg  
22.15 Het Witte Paard - Veluw Zon 2-4  
22.50 Wencop - Hollander Techniek 1-2  
           
Maandag 9 november   8e speelavond 2e Periode  
           
18.45 de Meidoorn - JVM Bouw 0-7  
19.20 Bosch Beton - Het Witte Paard 0-3  
19.55 Café de Lindeboom - Wencop 3-1  
20.30 Veluw Zon - Hollander Techniek 2-3  
21.05 MCC - Jako 2-6  
21.40 Het Baron Team  - Personeelsservice Kwb 3-5  
22.15 Van Ee Elektrotechniek - de Boer 6-1  
22.50 Jonker&Schut  - Jacobus Hoeve 2-9  
           
Maandag 2 november   7e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Jacobus Hoeve - MCC 3-4  
19.20 de Boer - Personeelsservice Kwb 3-4  
19.55 Jonker&Schut  - Het Baron Team  2-3  
20.30 Van Ee Elektrotechniek - Jako 3-2  
21.05 Hollander Techniek - de Meidoorn 5-8  
21.40 Wencop - Het Witte Paard 7-3  
22.15 Veluw Zon - Bosch Beton 6-0  
22.50 Café de Lindeboom - JVM Bouw 2-1  
           
Maandag 26 oktober   6e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Hollander Techniek - Wencop 3-1  
19.20 Bosch Beton - JVM Bouw 3-2  
19.55 Veluw Zon - Het Witte Paard 0-2  
20.30 Café de Lindeboom - de Meidoorn 12-4  
21.05 Jacobus Hoeve - de Boer 3-2  
21.40 Het Baron Team  - Jako 2-5  
22.15 Jonker&Schut  - Personeelsservice Kwb 4-7  
22.50 Van Ee Elektrotechniek - MCC 11-4  
           
Maandag 19 oktober   5e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Jako - Personeelsservice Kwb 3-2  
19.20 Jonker&Schut  - Van Ee Elektrotechniek 2-5  
19.55 de Boer - MCC 5-0 reg  
20.30 Het Baron Team  - Jacobus Hoeve 2-3  
21.05 JVM Bouw - Het Witte Paard 5-3  
21.40 Veluw Zon - Café de Lindeboom 2-2  
22.15 Wencop - de Meidoorn 3-2  
22.50 Bosch Beton - Hollander Techniek 2-3  
           
Maandag 12 oktober   4e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Bosch Beton - de Meidoorn 2-7  
19.20 JVM Bouw - Hollander Techniek 1-1  
19.55 Wencop - Veluw Zon 6-0  
20.30 Het Witte Paard - Café de Lindeboom 6-2  
21.05 Het Baron Team  - MCC 4-2  
21.40 Jako - Jacobus Hoeve 4-3  
22.15 de Boer - Jonker&Schut  2-0  
22.50 Personeelsservice Kwb - Van Ee Elektrotechniek 1-3  
           
Maandag 5 oktober   3e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Jonker&Schut  - Jacobus Hoeve 2-4  
19.20 MCC - Jako 0-5  
19.55 Het Baron Team  - Personeelsservice Kwb 6-3  
20.30 Van Ee Elektrotechniek - de Boer 12-2  
21.05 Veluw Zon - Hollander Techniek 3-4  
21.40 de Meidoorn - JVM Bouw 1-2  
22.15 Bosch Beton - Het Witte Paard 2-2  
22.50 Café de Lindeboom - Wencop 2-1  
           
Maandag 28 september   2e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Het Witte Paard - Hollander Techniek 2-4  
19.20 de Meidoorn - Veluw Zon 5-3  
19.55 Bosch Beton - Café de Lindeboom 0-12  
20.30 JVM Bouw - Wencop 2-1  
21.05 Personeelsservice Kwb - Jacobus Hoeve 2-3  
21.40 MCC - Jonker&Schut  4-1  
22.15 Het Baron Team  - Van Ee Elektrotechniek 4-4  
22.50 Jako - de Boer 1-0  
           
Maandag 21 september   1e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Het Baron Team  - de Boer 0-2  
19.20 Personeelsservice Kwb - MCC 5-2  
19.55 Jacobus Hoeve - Van Ee Elektrotechniek 3-6  
20.30 Jako - Jonker&Schut  6-1  
21.05 Bosch Beton - Wencop 0-5  
21.40 Het Witte Paard - de Meidoorn 9-0  
22.15 Hollander Techniek - Café de Lindeboom 2-3  
22.50 JVM Bouw - Veluw Zon 3-1