Vrijdag 20 maart   11e speelavond      
             
18.45 Zijlijnsnuivers - De Essenburcht 4-3   Aso Milan
19.30 Cafe Wessel  - Middendorp Montage 1-2   vrij
20.15 Spoor 15 - Real Lunteren 2-5    
21.00 Jacobus Hoeve - HJB Service 4-8    
21.45 Budding auto's - Nummer 12 11-0    
             
Vrijdag 6 maart   10e speelavond      
             
18.45 Budding auto's - Middendorp Montage 5-7   HJB Service
19.30 Jacobus Hoeve - De Essenburcht 3-2   vrij
20.15 Cafe Wessel  - Spoor 15 16-2    
21.00 Zijlijnsnuivers - Real Lunteren 4-1    
21.45 Aso Milan - Nummer 12 0-5 reg  
             
Vrijdag 20 februari   9e speelavond      
             
18.45 Nummer 12 - Jacobus Hoeve 5-8   Spoor 15
19.30 HJB Service - Aso Milan 6-0   vrij
20.15 Real Lunteren - Cafe Wessel  9-3    
21.00 De Essenburcht - Budding auto's 4-1    
21.45 Middendorp Montage - Zijlijnsnuivers 2-4    
             
Vrijdag 6 februari   8e speelavond      
             
18.45 De Essenburcht - Cafe Wessel  9-2   Real Lunteren
19.30 Aso Milan - Jacobus Hoeve 1-11   vrij
20.15 HJB Service - Budding auto's 0-5 reg  
21.00 Middendorp Montage - Spoor 15 9-1    
21.45 Nummer 12 - Zijlijnsnuivers 2-11    
             
Vrijdag 23 januari   7e speelavond      
             
18.45 Spoor 15 - Zijlijnsnuivers 3-6   Cafe Wessel 
19.30 Real Lunteren - Budding auto's 2-4   vrij
20.15 Middendorp Montage - Jacobus Hoeve 4-6    
21.00 De Essenburcht - Aso Milan 11-0    
21.45 Nummer 12 - HJB Service 2-6    
             
Vrijdag 9 januari   6e speelavond      
             
18.45 Jacobus Hoeve - Real Lunteren 4-3   Nummer 12
19.30 Zijlijnsnuivers - Cafe Wessel  6-6   vrij
20.15 HJB Service - De Essenburcht 0-5    
21.00 Budding auto's - Spoor 15 17-3    
21.45 Aso Milan - Middendorp Montage 0-8    
             
Vrijdag 12 december   5e speelavond      
             
18.45 Real Lunteren - Aso Milan 7-0   Zijlijnsnuivers
19.30 Cafe Wessel  - Budding auto's 1-3   vrij
20.15 De Essenburcht - Nummer 12 10-3    
21.00 Middendorp Montage - HJB Service 2-10    
21.45 Spoor 15 - Jacobus Hoeve 2-15    
             
Vrijdag 28 november   4e speelavond      
             
18.45 HJB Service - Cafe Wessel  12-2   Middendorp Montage
19.30 Nummer 12 - Spoor 15 5-1   vrij
20.15 Jacobus Hoeve - Budding auto's 4-1    
21.00 Aso Milan - Zijlijnsnuivers 1-1    
21.45 De Essenburcht - Real Lunteren 8-4    
             
Vrijdag 14 november   3e speelavond      
             
18.45 Spoor 15 - HJB Service 1-9   Budding auto's
19.30 Cafe Wessel  - Aso Milan 1-1   vrij
20.15 Real Lunteren - Nummer 12 13-2    
21.00 Middendorp Montage - De Essenburcht 3-5    
21.45 Zijlijnsnuivers - Jacobus Hoeve 2-8    
             
Vrijdag 31 oktober   2e speelavond      
             
18.45 Nummer 12 - Middendorp Montage 2-10   De Essenburcht
19.30 Aso Milan - Spoor 15 14-2   vrij
20.15 Budding auto's - Zijlijnsnuivers 7-3    
21.00 Jacobus Hoeve - Cafe Wessel  10-0    
21.45 HJB Service - Real Lunteren 3-9    
             
Vrijdag 17 oktober   1e speelavond      
             
18.45 Real Lunteren - Middendorp Montage 1-8   Jacobus Hoeve
19.30 Zijlijnsnuivers - HJB Service 3-4   vrij
20.15 Spoor 15 - De Essenburcht 2-9    
21.00 Cafe Wessel  - Nummer 12 3-2    
21.45 Budding auto's - Aso Milan 6-1