Maandag | 13 april | Promotie/degradatie | |||
Ton Mohle wisseltrofee | |||||
Speeltijd: 28 minuten | |||||
18.45 | Global Blade Service | - | JVM Bouw | 0-1 | |
19.15 | JVM Bouw | - | Global Blade Service | 1-2 | |
19.45 | Bosch Beton | - | Jako | 3-3 | |
20.15 | Jako | - | Hollander Techniek | 2-6 | |
20.45 | Hollander Techniek | - | Bosch Beton | 3-3 | |
Global Blade Service winnaar Ton Mohle troffee | |||||
Hollander Techniek promoveert naar de A poule | |||||
Bosch Beton degradeert naar de B poule | |||||
Maandag | 30 maart | Algeheelkampioenschap | |||
Speeltijd: 28 minuten | |||||
19.00 | Jacobus Hoeve | - | JVM Bouw | 2-4 | |
19.30 | Essenburcht | - | Global Blade Service | 4-4 | |
20.00 | JVM Bouw | - | Essenburcht | 4-2 | |
20.30 | Global Blade Service | - | Jacobus Hoeve | 1-4 | |
21.00 | Jacobus Hoeve | - | Essenburcht | 3-2 | |
21.30 | JVM Bouw | - | Global Blade Service | 2-1 | |
JVM Bouw algeheelkampioen 2014/2015 | |||||
Maandag | 23 maart | 21e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Veluw Zon | - | Café de Lindeboom | 3-2 | |
19.20 | Bosch Beton | - | Wencop | 1-2 | |
19.55 | Global Blade Service | - | Schaduw Trend | 5-1 | |
20.30 | Het Baron Team | - | de Meidoorn | 2-4 | |
21.05 | MCC | - | Ee Elektrotechniek | 3-3 | |
21.40 | Jacobus Hoeve | - | Het Witte Paard | 2-7 | |
22.15 | Jako | - | de Boer | 4-1 | |
22.50 | JVM Bouw | - | Hollander Techniek | 3-5 | |
Maandag | 16 maart | 20e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | MCC | - | Hollander Techniek | 2-7 | |
19.20 | de Boer | - | JVM Bouw | 2-11 | |
19.55 | Jako | - | Het Witte Paard | 1-4 | |
20.30 | Jacobus Hoeve | - | Ee Elektrotechniek | 3-4 | |
21.05 | Veluw Zon | - | de Meidoorn | 5-3 | |
21.40 | Schaduw Trend | - | Het Baron Team | 2-3 | |
22.15 | Global Blade Service | - | Wencop | 2-1 | |
22.50 | Bosch Beton | - | Café de Lindeboom | 3-4 | |
Maandag | 9 maart | 19e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Schaduw Trend | - | Bosch Beton | 2-2 | |
19.20 | de Meidoorn | - | Café de Lindeboom | 3-8 | |
19.55 | Wencop | - | Het Baron Team | 7-1 | |
20.30 | Veluw Zon | - | Global Blade Service | 4-8 | |
21.05 | de Boer | - | Jacobus Hoeve | 0-4 | |
21.40 | Hollander Techniek | - | Ee Elektrotechniek | 7-4 | |
22.15 | Het Witte Paard | - | JVM Bouw | 3-5 | |
22.50 | MCC | - | Jako | 4-4 | |
Maandag | 2 maart | 18e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Jacobus Hoeve | - | JVM Bouw | 2-5 | |
19.20 | Jako | - | Ee Elektrotechniek | 1-5 | |
19.55 | de Boer | - | Hollander Techniek | 2-4 | |
20.30 | MCC | - | Het Witte Paard | 1-4 | |
21.05 | Bosch Beton | - | Het Baron Team | 8-2 | |
21.40 | Global Blade Service | - | Café de Lindeboom | 2-2 | |
22.15 | Schaduw Trend | - | de Meidoorn | 5-4 | |
22.50 | Veluw Zon | - | Wencop | 0-5 | |
Maandag | 23 februari | 17e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | de Meidoorn | - | Wencop | 4-0 | |
19.20 | Global Blade Service | - | Bosch Beton | 1-3 | |
19.55 | Het Baron Team | - | Veluw Zon | 0-3 | |
20.30 | Schaduw Trend | - | Café de Lindeboom | 4-10 | |
21.05 | Hollander Techniek | - | Het Witte Paard | 3-3 | |
21.40 | Jako | - | Jacobus Hoeve | 3-3 | |
22.15 | JVM Bouw | - | MCC | 6-1 | |
22.50 | de Boer | - | Ee Elektrotechniek | 0-4 | |
Maandag | 16 februari | 16e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Jako | - | Hollander Techniek | 2-3 | |
19.20 | Jacobus Hoeve | - | MCC | 2-3 | |
19.55 | JVM Bouw | - | Ee Elektrotechniek | 7-3 | |
20.30 | de Boer | - | Het Witte Paard | 4-3 | |
21.05 | Global Blade Service | - | de Meidoorn | 3-0 | |
21.40 | Bosch Beton | - | Veluw Zon | 3-4 | |
22.15 | Het Baron Team | - | Café de Lindeboom | 2-9 | |
22.50 | Schaduw Trend | - | Wencop | 1-2 | |
Maandag | 9 februari | 15e speelavond | 3e Periode | ||
18.45 | Global Blade Service | - | Het Baron Team | 10-3 | |
19.20 | Schaduw Trend | - | Veluw Zon | 0-2 | |
19.55 | Café de Lindeboom | - | Wencop | 10-1 | |
20.30 | Bosch Beton | - | de Meidoorn | 2-1 | |
21.05 | Jako | - | JVM Bouw | 3-3 | |
21.40 | de Boer | - | MCC | 1-2 | |
22.15 | Ee Elektrotechniek | - | Het Witte Paard | 2-9 | |
22.50 | Jacobus Hoeve | - | Hollander Techniek | 5-3 | |
Maandag | 2 februari | 14e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | Jako | - | Jacobus Hoeve | 1-6 | |
19.20 | Hollander Techniek | - | Het Witte Paard | 4-5 | |
19.55 | de Boer | - | Ee Elektrotechniek | 0-7 | |
20.30 | JVM Bouw | - | MCC | 4-2 | |
21.05 | Global Blade Service | - | Bosch Beton | 4-1 | |
21.40 | de Meidoorn | - | Wencop | 1-3 | |
22.15 | Schaduw Trend | - | Café de Lindeboom | 7-4 | |
22.50 | Het Baron Team | - | Veluw Zon | 2-3 | |
Maandag | 26 januari | Finale | Beker | ||
19.00 | Global Blade Service | - | Bosch Beton | 3-0 | 29* |
19.25 | Café de Lindeboom | - | JVM Bouw | 3-2 | 30* |
19.50 | Bosch Beton | - | Global Blade Service | 2-4 | 29* |
20.15 | JVM Bouw | - | Café de Lindeboom | 1-0 | 30* |
Pauze | |||||
21.00 | Global Blade Service | - | JVM Bouw | 6-1 | |
2 x 20 min. | |||||
Maandag | 19 januari | kwartfinale | Beker | ||
18.45 | Schaduw Trend | - | Global Blade Service | 1-1 | 17* |
19.20 | Het Witte Paard | - | Bosch Beton | 1-0 | 18* |
19.55 | Global Blade Service | - | Schaduw Trend | 7-2 | 17* |
20.30 | Bosch Beton | - | Het Witte Paard | 4-1 | 18* |
21.05 | Café de Lindeboom | - | Veluw Zon | 5-0 reg | 19* |
21.40 | Hollander Techniek | - | JVM Bouw | 1-3 | 20* |
22.15 | Veluw Zon | - | Café de Lindeboom | 0-5 reg | 19* |
22.50 | JVM Bouw | - | Hollander Techniek | 2-3 | 20* |
Maandag | 12 januari | 1e ronde | Beker | ||
18.45 | Schaduw Trend | - | de Boer | 7-2 | |
19.20 | Global Blade Service | - | Jako | 3-1 | |
19.55 | Wencop | - | Het Witte Paard | 0-3 | |
20.30 | Bosch Beton | - | Jacobus Hoeve | 4-1 | |
21.05 | Café de Lindeboom | - | Ee Elektrotechniek | 7-3 | |
21.40 | Veluw Zon | - | MCC | 5-0 | |
22.15 | de Meidoorn | - | Hollander Techniek | 5-3 | |
22.50 | Het Baron Team | - | JVM Bouw | 3-3 | |
Maandag | 5 januari | 1e ronde | Beker | ||
18.45 | Ee Elektrotechniek | - | Café de Lindeboom | 3-8 | 1* |
19.20 | MCC | - | Veluw Zon | 1-11 | 2* |
19.55 | Hollander Techniek | - | de Meidoorn | 5-1 | 3* |
20.30 | JVM Bouw | - | Het Baron Team | 7-1 | 4* |
21.05 | de Boer | - | Schaduw Trend | 2-6 | 5* |
21.40 | Jako | - | Global Blade Service | 1-7 | 6* |
22.15 | Het Witte Paard | - | Wencop | 4-3 | 7* |
22.50 | Jacobus Hoeve | - | Bosch Beton | 2-2 | 8* |
Maandag | 15 december | 13e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | Global Blade Service | - | de Meidoorn | 9-1 | |
19.20 | Schaduw Trend | - | Wencop | 4-2 | |
19.55 | Bosch Beton | - | Veluw Zon | 2-8 | |
20.30 | Het Baron Team | - | Café de Lindeboom | 3-7 | |
21.05 | Jako | - | Hollander Techniek | 5-4 | |
21.40 | de Boer | - | Het Witte Paard | 2-1 | |
22.15 | Jacobus Hoeve | - | MCC | 2-5 | |
22.50 | JVM Bouw | - | Ee Elektrotechniek | 5-2 | |
Maandag | 8 december | 12e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | Het Witte Paard | - | Jako | 3-3 | |
19.20 | Hollander Techniek | - | MCC | 5-0 | |
19.55 | JVM Bouw | - | de Boer | 5-0 | |
20.30 | Ee Elektrotechniek | - | Jacobus Hoeve | 12-0 | |
21.05 | Wencop | - | Global Blade Service | 2-8 | |
21.40 | de Meidoorn | - | Veluw Zon | 2-2 | |
22.15 | Het Baron Team | - | Schaduw Trend | 0-6 | |
22.50 | Café de Lindeboom | - | Bosch Beton | 7-3 | |
Maandag | 1 december | 11e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | Veluw Zon | - | Wencop | 3-3 | |
19.20 | Global Blade Service | - | Café de Lindeboom | 1-1 | |
19.55 | Schaduw Trend | - | de Meidoorn | 0-2 | |
20.30 | Bosch Beton | - | Het Baron Team | 5-2 | |
21.05 | MCC | - | Het Witte Paard | 0-5 | |
21.40 | Jako | - | Ee Elektrotechniek | 2-1 | |
22.15 | de Boer | - | Hollander Techniek | 1-3 | |
22.50 | Jacobus Hoeve | - | JVM Bouw | 3-7 | |
Maandag | 24 november | 10e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | MCC | - | Ee Elektrotechniek | 4-3 | |
19.20 | Jako | - | de Boer | 6-2 | |
19.55 | Jacobus Hoeve | - | Het Witte Paard | 1-5 | |
20.30 | JVM Bouw | - | Hollander Techniek | 5-2 | |
21.05 | Veluw Zon | - | Café de Lindeboom | 0-3 | |
21.40 | Global Blade Service | - | Schaduw Trend | 5-2 | |
22.15 | Bosch Beton | - | Wencop | 2-4 | |
22.50 | Het Baron Team | - | de Meidoorn | 1-5 | |
Maandag | 17 november | 9e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | Het Baron Team | - | Global Blade Service | 2-6 | |
19.20 | Wencop | - | Café de Lindeboom | 7-5 | |
19.55 | de Meidoorn | - | Bosch Beton | 3-2 | |
20.30 | Veluw Zon | - | Schaduw Trend | 3-3 | |
21.05 | JVM Bouw | - | Jako | 4-3 | |
21.40 | Het Witte Paard | - | Ee Elektrotechniek | 2-8 | |
22.15 | Hollander Techniek | - | Jacobus Hoeve | 6-1 | |
22.50 | MCC | - | de Boer | 4-1 | |
Maandag | 10 november | 8e speelavond | 2e Periode | ||
18.45 | JVM Bouw | - | Het Witte Paard | 2-0 | |
19.20 | Ee Elektrotechniek | - | Hollander Techniek | 2-5 | |
19.55 | Jako | - | MCC | 3-3 | |
20.30 | Jacobus Hoeve | - | de Boer | 1-5 | |
21.05 | Het Baron Team | - | Wencop | 5-1 | |
21.40 | Café de Lindeboom | - | de Meidoorn | 3-2 | |
22.15 | Global Blade Service | - | Veluw Zon | 1-0 | |
22.50 | Bosch Beton | - | Schaduw Trend | 1-3 | |
Maandag | 3 november | 7e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Schaduw Trend | - | Het Baron Team | 5-1 | |
19.20 | Veluw Zon | - | de Meidoorn | 1-3 | |
19.55 | Bosch Beton | - | Café de Lindeboom | 2-8 | |
20.30 | Global Blade Service | - | Wencop | 8-3 | |
21.05 | de Boer | - | JVM Bouw | 1-8 | |
21.40 | MCC | - | Hollander Techniek | 1-4 | |
22.15 | Jacobus Hoeve | - | Ee Elektrotechniek | 1-3 | |
22.50 | Jako | - | Het Witte Paard | 2-3 | |
Maandag | 27 oktober | 6e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | de Boer | - | MCC | 3-3 | |
19.20 | Ee Elektrotechniek | - | Het Witte Paard | 6-8 | |
19.55 | Jacobus Hoeve | - | Hollander Techniek | 0-5 | |
20.30 | Jako | - | JVM Bouw | 3-2 | |
21.05 | Schaduw Trend | - | Veluw Zon | 5-3 | |
21.40 | Café de Lindeboom | - | Wencop | 5-4 | |
22.15 | Bosch Beton | - | de Meidoorn | 3-3 | |
22.50 | Global Blade Service | - | Het Baron Team | 7-1 | |
Maandag | 20 oktober | 5e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Wencop | - | de Meidoorn | 3-5 | |
19.20 | Bosch Beton | - | Global Blade Service | 1-2 | |
19.55 | Veluw Zon | - | Het Baron Team | 2-2 | |
20.30 | Café de Lindeboom | - | Schaduw Trend | 11-4 | |
21.05 | Het Witte Paard | - | Hollander Techniek | 2-4 | |
21.40 | Jacobus Hoeve | - | Jako | 2-5 | |
22.15 | MCC | - | JVM Bouw | 0-9 | |
22.50 | Ee Elektrotechniek | - | de Boer | 10-2 | |
Maandag | 13 oktober | 4e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Ee Elektrotechniek | - | JVM Bouw | 2-6 | |
19.20 | Het Witte Paard | - | de Boer | 4-2 | |
19.55 | MCC | - | Jacobus Hoeve | 6-5 | |
20.30 | Hollander Techniek | - | Jako | 3-3 | |
21.05 | Café de Lindeboom | - | Het Baron Team | 6-1 | |
21.40 | Wencop | - | Schaduw Trend | 1-5 | |
22.15 | Veluw Zon | - | Bosch Beton | 1-1 | |
22.50 | de Meidoorn | - | Global Blade Service | 3-6 | |
Maandag | 6 oktober | 3e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Bosch Beton | - | Schaduw Trend | 3-2 | |
19.20 | Het Baron Team | - | Wencop | 3-3 | |
19.55 | Café de Lindeboom | - | de Meidoorn | 6-4 | |
20.30 | Global Blade Service | - | Veluw Zon | 4-2 | |
21.05 | Jacobus Hoeve | - | de Boer | 2-5 | |
21.40 | JVM Bouw | - | Het Witte Paard | 3-0 | |
22.15 | Ee Elektrotechniek | - | Hollander Techniek | 8-6 | |
22.50 | Jako | - | MCC | 3-1 | |
Maandag | 29 september | 2e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Hollander Techniek | - | de Boer | 2-3 | |
19.20 | JVM Bouw | - | Jacobus Hoeve | 13-2 | |
19.55 | Ee Elektrotechniek | - | Jako | 2-2 | |
20.30 | Het Witte Paard | - | MCC | 3-3 | |
21.05 | de Meidoorn | - | Schaduw Trend | 2-4 | |
21.40 | Het Baron Team | - | Bosch Beton | 3-6 | |
22.15 | Café de Lindeboom | - | Global Blade Service | 3-3 | |
22.50 | Wencop | - | Veluw Zon | 2-2 | |
Maandag | 22 september | 1e speelavond | 1e Periode | ||
18.45 | Café de Lindeboom | - | Veluw Zon | 13-3 | |
19.20 | de Meidoorn | - | Het Baron Team | 2-3 | |
19.55 | Schaduw Trend | - | Global Blade Service | 0-3 | |
20.30 | Wencop | - | Bosch Beton | 3-1 | |
21.05 | Ee Elektrotechniek | - | MCC | 1-4 | |
21.40 | Hollander Techniek | - | JVM Bouw | 4-7 | |
22.15 | de Boer | - | Jako | 1-5 | |
22.50 | Het Witte Paard | - | Jacobus Hoeve | 5-0 reg | |