Maandag 13 april   Promotie/degradatie  
      Ton Mohle wisseltrofee    
Speeltijd: 28 minuten        
           
18.45 Global Blade Service - JVM Bouw 0-1  
19.15 JVM Bouw - Global Blade Service 1-2  
19.45 Bosch Beton - Jako 3-3  
20.15 Jako - Hollander Techniek 2-6  
20.45 Hollander Techniek - Bosch Beton 3-3  
           
  Global Blade Service winnaar Ton Mohle troffee    
  Hollander Techniek promoveert naar de A poule    
  Bosch Beton degradeert naar de B poule    
           
Maandag 30 maart   Algeheelkampioenschap  
           
Speeltijd: 28 minuten        
           
19.00 Jacobus Hoeve - JVM Bouw 2-4  
19.30 Essenburcht - Global Blade Service 4-4  
20.00 JVM Bouw - Essenburcht 4-2  
20.30 Global Blade Service - Jacobus Hoeve 1-4  
21.00 Jacobus Hoeve - Essenburcht 3-2  
21.30 JVM Bouw - Global Blade Service 2-1  
           
  JVM Bouw algeheelkampioen 2014/2015    
           
Maandag 23 maart   21e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Veluw Zon - Café de Lindeboom  3-2  
19.20 Bosch Beton - Wencop 1-2  
19.55 Global Blade Service - Schaduw Trend 5-1  
20.30 Het Baron Team - de Meidoorn 2-4  
21.05 MCC - Ee Elektrotechniek 3-3  
21.40 Jacobus Hoeve - Het Witte Paard 2-7  
22.15 Jako - de Boer 4-1  
22.50 JVM Bouw - Hollander Techniek 3-5  
           
Maandag 16 maart   20e speelavond 3e Periode  
           
18.45 MCC - Hollander Techniek 2-7  
19.20 de Boer - JVM Bouw 2-11  
19.55 Jako - Het Witte Paard 1-4  
20.30 Jacobus Hoeve - Ee Elektrotechniek 3-4  
21.05 Veluw Zon - de Meidoorn 5-3  
21.40 Schaduw Trend - Het Baron Team 2-3  
22.15 Global Blade Service - Wencop 2-1  
22.50 Bosch Beton - Café de Lindeboom  3-4  
           
Maandag 9 maart   19e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Schaduw Trend - Bosch Beton 2-2  
19.20 de Meidoorn - Café de Lindeboom  3-8  
19.55 Wencop - Het Baron Team 7-1  
20.30 Veluw Zon - Global Blade Service 4-8  
21.05 de Boer - Jacobus Hoeve 0-4  
21.40 Hollander Techniek - Ee Elektrotechniek 7-4  
22.15 Het Witte Paard - JVM Bouw 3-5  
22.50 MCC - Jako 4-4  
           
Maandag 2 maart   18e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Jacobus Hoeve - JVM Bouw 2-5  
19.20 Jako - Ee Elektrotechniek 1-5  
19.55 de Boer - Hollander Techniek 2-4  
20.30 MCC - Het Witte Paard 1-4  
21.05 Bosch Beton - Het Baron Team 8-2  
21.40 Global Blade Service - Café de Lindeboom  2-2  
22.15 Schaduw Trend - de Meidoorn 5-4  
22.50 Veluw Zon - Wencop 0-5  
           
Maandag 23 februari   17e speelavond 3e Periode  
           
18.45 de Meidoorn - Wencop 4-0  
19.20 Global Blade Service - Bosch Beton 1-3  
19.55 Het Baron Team - Veluw Zon 0-3  
20.30 Schaduw Trend - Café de Lindeboom  4-10  
21.05 Hollander Techniek - Het Witte Paard 3-3  
21.40 Jako - Jacobus Hoeve 3-3  
22.15 JVM Bouw - MCC 6-1  
22.50 de Boer - Ee Elektrotechniek 0-4  
           
Maandag 16 februari   16e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Jako - Hollander Techniek 2-3  
19.20 Jacobus Hoeve - MCC 2-3  
19.55 JVM Bouw - Ee Elektrotechniek 7-3  
20.30 de Boer - Het Witte Paard 4-3  
21.05 Global Blade Service - de Meidoorn 3-0  
21.40 Bosch Beton - Veluw Zon 3-4  
22.15 Het Baron Team - Café de Lindeboom  2-9  
22.50 Schaduw Trend - Wencop 1-2  
           
Maandag 9 februari   15e speelavond 3e Periode  
           
18.45 Global Blade Service - Het Baron Team 10-3  
19.20 Schaduw Trend - Veluw Zon 0-2  
19.55 Café de Lindeboom  - Wencop 10-1  
20.30 Bosch Beton - de Meidoorn 2-1  
21.05 Jako - JVM Bouw 3-3  
21.40 de Boer - MCC 1-2  
22.15 Ee Elektrotechniek - Het Witte Paard 2-9  
22.50 Jacobus Hoeve - Hollander Techniek 5-3  
           
Maandag 2 februari   14e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Jako - Jacobus Hoeve 1-6  
19.20 Hollander Techniek - Het Witte Paard 4-5  
19.55 de Boer - Ee Elektrotechniek 0-7  
20.30 JVM Bouw - MCC 4-2  
21.05 Global Blade Service - Bosch Beton 4-1  
21.40 de Meidoorn - Wencop 1-3  
22.15 Schaduw Trend - Café de Lindeboom  7-4  
22.50 Het Baron Team - Veluw Zon 2-3  
           
Maandag 26 januari   Finale Beker  
           
19.00 Global Blade Service - Bosch Beton 3-0 29*
19.25 Café de Lindeboom  - JVM Bouw 3-2 30*
19.50 Bosch Beton - Global Blade Service 2-4 29*
20.15 JVM Bouw - Café de Lindeboom  1-0 30*
  Pauze        
           
21.00 Global Blade Service - JVM Bouw 6-1  
  2 x 20 min.        
           
Maandag 19 januari   kwartfinale Beker  
           
18.45 Schaduw Trend - Global Blade Service 1-1 17*
19.20 Het Witte Paard - Bosch Beton 1-0 18*
19.55 Global Blade Service - Schaduw Trend 7-2 17*
20.30 Bosch Beton - Het Witte Paard 4-1 18*
21.05 Café de Lindeboom  - Veluw Zon 5-0 reg 19*
21.40 Hollander Techniek - JVM Bouw 1-3 20*
22.15 Veluw Zon - Café de Lindeboom  0-5 reg 19*
22.50 JVM Bouw - Hollander Techniek 2-3 20*
           
Maandag 12 januari   1e ronde Beker  
           
18.45 Schaduw Trend - de Boer 7-2  
19.20 Global Blade Service - Jako 3-1  
19.55 Wencop - Het Witte Paard 0-3  
20.30 Bosch Beton - Jacobus Hoeve 4-1  
21.05 Café de Lindeboom  - Ee Elektrotechniek 7-3  
21.40 Veluw Zon - MCC 5-0   
22.15 de Meidoorn - Hollander Techniek 5-3  
22.50 Het Baron Team - JVM Bouw 3-3  
           
Maandag 5 januari   1e ronde  Beker  
           
18.45 Ee Elektrotechniek - Café de Lindeboom  3-8 1*
19.20 MCC - Veluw Zon 1-11 2*
19.55 Hollander Techniek - de Meidoorn 5-1 3*
20.30 JVM Bouw - Het Baron Team 7-1 4*
21.05 de Boer - Schaduw Trend 2-6 5*
21.40 Jako - Global Blade Service 1-7 6*
22.15 Het Witte Paard - Wencop 4-3 7*
22.50 Jacobus Hoeve - Bosch Beton 2-2 8*
           
Maandag 15 december   13e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Global Blade Service - de Meidoorn 9-1  
19.20 Schaduw Trend - Wencop 4-2  
19.55 Bosch Beton - Veluw Zon 2-8  
20.30 Het Baron Team - Café de Lindeboom  3-7  
21.05 Jako - Hollander Techniek 5-4  
21.40 de Boer - Het Witte Paard 2-1  
22.15 Jacobus Hoeve - MCC 2-5  
22.50 JVM Bouw - Ee Elektrotechniek 5-2  
           
Maandag 8 december   12e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Het Witte Paard - Jako 3-3  
19.20 Hollander Techniek - MCC 5-0   
19.55 JVM Bouw - de Boer 5-0   
20.30 Ee Elektrotechniek - Jacobus Hoeve 12-0  
21.05 Wencop - Global Blade Service 2-8  
21.40 de Meidoorn - Veluw Zon 2-2  
22.15 Het Baron Team - Schaduw Trend 0-6  
22.50 Café de Lindeboom  - Bosch Beton 7-3  
           
Maandag 1 december   11e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Veluw Zon - Wencop 3-3  
19.20 Global Blade Service - Café de Lindeboom  1-1  
19.55 Schaduw Trend - de Meidoorn 0-2  
20.30 Bosch Beton - Het Baron Team 5-2  
21.05 MCC - Het Witte Paard 0-5  
21.40 Jako - Ee Elektrotechniek 2-1  
22.15 de Boer - Hollander Techniek 1-3  
22.50 Jacobus Hoeve - JVM Bouw 3-7  
           
Maandag 24 november   10e speelavond 2e Periode  
           
18.45 MCC - Ee Elektrotechniek 4-3  
19.20 Jako - de Boer 6-2  
19.55 Jacobus Hoeve - Het Witte Paard 1-5  
20.30 JVM Bouw - Hollander Techniek 5-2  
21.05 Veluw Zon - Café de Lindeboom  0-3  
21.40 Global Blade Service - Schaduw Trend 5-2  
22.15 Bosch Beton - Wencop 2-4  
22.50 Het Baron Team - de Meidoorn 1-5  
           
Maandag 17 november   9e speelavond 2e Periode  
           
18.45 Het Baron Team - Global Blade Service 2-6  
19.20 Wencop - Café de Lindeboom  7-5  
19.55 de Meidoorn - Bosch Beton 3-2  
20.30 Veluw Zon - Schaduw Trend 3-3  
21.05 JVM Bouw - Jako 4-3  
21.40 Het Witte Paard - Ee Elektrotechniek 2-8  
22.15 Hollander Techniek - Jacobus Hoeve 6-1  
22.50 MCC - de Boer 4-1  
           
Maandag 10 november   8e speelavond 2e Periode  
           
18.45 JVM Bouw - Het Witte Paard 2-0  
19.20 Ee Elektrotechniek - Hollander Techniek 2-5  
19.55 Jako - MCC 3-3  
20.30 Jacobus Hoeve - de Boer 1-5  
21.05 Het Baron Team - Wencop 5-1  
21.40 Café de Lindeboom  - de Meidoorn 3-2  
22.15 Global Blade Service - Veluw Zon 1-0  
22.50 Bosch Beton - Schaduw Trend 1-3  
           
Maandag 3 november   7e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Schaduw Trend - Het Baron Team 5-1  
19.20 Veluw Zon - de Meidoorn 1-3  
19.55 Bosch Beton - Café de Lindeboom  2-8  
20.30 Global Blade Service - Wencop 8-3  
21.05 de Boer - JVM Bouw 1-8  
21.40 MCC - Hollander Techniek 1-4  
22.15 Jacobus Hoeve - Ee Elektrotechniek 1-3  
22.50 Jako - Het Witte Paard 2-3  
           
Maandag 27 oktober   6e speelavond 1e Periode  
           
18.45 de Boer - MCC 3-3  
19.20 Ee Elektrotechniek - Het Witte Paard 6-8  
19.55 Jacobus Hoeve - Hollander Techniek 0-5  
20.30 Jako - JVM Bouw 3-2  
21.05 Schaduw Trend - Veluw Zon 5-3  
21.40 Café de Lindeboom  - Wencop 5-4  
22.15 Bosch Beton - de Meidoorn 3-3  
22.50 Global Blade Service - Het Baron Team 7-1  
           
Maandag 20 oktober   5e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Wencop - de Meidoorn 3-5  
19.20 Bosch Beton - Global Blade Service 1-2  
19.55 Veluw Zon - Het Baron Team 2-2  
20.30 Café de Lindeboom  - Schaduw Trend 11-4  
21.05 Het Witte Paard - Hollander Techniek 2-4  
21.40 Jacobus Hoeve - Jako 2-5  
22.15 MCC - JVM Bouw 0-9  
22.50 Ee Elektrotechniek - de Boer 10-2  
           
Maandag 13 oktober   4e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Ee Elektrotechniek - JVM Bouw 2-6  
19.20 Het Witte Paard - de Boer 4-2  
19.55 MCC - Jacobus Hoeve 6-5  
20.30 Hollander Techniek - Jako 3-3  
21.05 Café de Lindeboom  - Het Baron Team 6-1  
21.40 Wencop - Schaduw Trend 1-5  
22.15 Veluw Zon - Bosch Beton 1-1  
22.50 de Meidoorn - Global Blade Service 3-6  
           
Maandag 6 oktober   3e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Bosch Beton - Schaduw Trend 3-2  
19.20 Het Baron Team - Wencop 3-3  
19.55 Café de Lindeboom  - de Meidoorn 6-4  
20.30 Global Blade Service - Veluw Zon 4-2  
21.05 Jacobus Hoeve - de Boer 2-5  
21.40 JVM Bouw - Het Witte Paard 3-0  
22.15 Ee Elektrotechniek - Hollander Techniek 8-6  
22.50 Jako - MCC 3-1  
           
Maandag 29 september   2e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Hollander Techniek - de Boer 2-3  
19.20 JVM Bouw - Jacobus Hoeve 13-2  
19.55 Ee Elektrotechniek - Jako 2-2  
20.30 Het Witte Paard - MCC 3-3  
21.05 de Meidoorn - Schaduw Trend 2-4  
21.40 Het Baron Team - Bosch Beton 3-6  
22.15 Café de Lindeboom  - Global Blade Service 3-3  
22.50 Wencop - Veluw Zon 2-2  
           
Maandag 22 september   1e speelavond 1e Periode  
           
18.45 Café de Lindeboom  - Veluw Zon 13-3  
19.20 de Meidoorn - Het Baron Team 2-3  
19.55 Schaduw Trend - Global Blade Service 0-3  
20.30 Wencop - Bosch Beton 3-1  
21.05 Ee Elektrotechniek - MCC 1-4  
21.40 Hollander Techniek - JVM Bouw 4-7  
22.15 de Boer - Jako 1-5  
22.50 Het Witte Paard - Jacobus Hoeve 5-0 reg