Seizoen 2016-2017 - Uitslagen vrijdag
- Gegevens
- Laatst bijgewerkt: 21 april 2017
Vrijdag | 31 maart | 2e speelavond | nacomp | |||
19.00 | Zijlijnsnuivers | - | Dortmund | 1-0 | ||
19.35 | Brink Montage | - | Fc Underdog | 5-2 | ||
20.10 | Budding auto's | - | Jacobus Hoeve | 3-4 | ||
20.45 | De Jager | - | Morren en Frentz | 6-3 | ||
21.20 | Aso Roma | - | De Ruiter | 13-2 | ||
Vrijdag | 24 maart | 1e speelavond | nacomp | |||
19.00 | Jacobus Hoeve | - | Brink Montage | 4-1 | ||
19.35 | Budding auto's | - | Zijlijnsnuivers | 2-6 | ||
20.10 | Fc Underdog | - | Dortmund | 3-4 | ||
20.45 | De Jager | - | Aso Roma | 2-5 | ||
21.20 | Morren en Frentz | - | De Ruiter | 3-2 | ||
Vrijdag | 17 maart | 18e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Morren en Frentz | - | Brink Montage | 0-7 | ||
19.30 | Fc Underdog | - | Aso Roma | 5-3 | ||
20.15 | Budding auto's | - | Jacobus Hoeve | 4-2 | ||
21.00 | Zijlijnsnuivers | - | Dortmund | 4-1 | ||
De Jager vrij | ||||||
Vrijdag | 10 maart | 17e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Aso Roma | - | Dortmund | 3-6 | ||
19.30 | De Jager | - | Morren en Frentz | 4-2 | ||
20.15 | Brink Montage | - | Jacobus Hoeve | 1-5 | ||
21.00 | Zijlijnsnuivers | - | Budding auto's | 2-5 | ||
Fc Underdog vrij | ||||||
Vrijdag | 3 maart | |||||
geen wedstrijden | ||||||
Vrijdag | 24 februari | 16e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Dortmund | - | Brink Montage | 2-6 | ||
19.30 | Jacobus Hoeve | - | Zijlijnsnuivers | 3-2 | ||
20.15 | Budding auto's | - | De Jager | 3-2 | ||
21.00 | Morren en Frentz | - | Fc Underdog | 2-7 | ||
Aso Roma vrij | ||||||
Vrijdag | 17 februari | 15e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Dortmund | - | Jacobus Hoeve | 2-2 | ||
19.30 | Fc Underdog | - | De Jager | 5-2 | ||
20.15 | Morren en Frentz | - | Zijlijnsnuivers | 1-6 | ||
21.00 | Budding auto's | - | Aso Roma | 2-2 | ||
Brink Montage vrij | ||||||
Vrijdag | 10 februari | 14e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | De Jager | - | Brink Montage | 2-3 | ||
19.30 | Fc Underdog | - | Zijlijnsnuivers | 4-9 | ||
20.15 | Aso Roma | - | Jacobus Hoeve | 2-4 | ||
21.00 | Morren en Frentz | - | Dortmund | 1-9 | ||
Budding auto's vrij | ||||||
Vrijdag | 3 februari | 13e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Zijlijnsnuivers | - | Aso Roma | 3-6 | ||
19.30 | Budding auto's | - | Morren en Frentz | 11-0 | ||
20.15 | Brink Montage | - | Fc Underdog | 3-2 | ||
21.00 | Jacobus Hoeve | - | De Jager | 6-3 | ||
Dortmund vrij | ||||||
Maandag | 30 januari | Finale | Beker | |||
19.30 | Café Stam | - | Budding auto's | 3-3 | 29* | Na penalty's wint Stam |
20.05 | Café de Lindeboom | - | Personeelsservice Kwb | 4-7 | 30* | |
Pauze | ||||||
21.00 | Stam | - | Personeelsservice Kwb | 8-10 | ||
2 x 20 min. | ||||||
Vrijdag | 27 januari | 12e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Fc Underdog | - | Jacobus Hoeve | 2-5 | ||
19.30 | Budding auto's | - | Dortmund | 7-0 | ||
20.15 | Aso Roma | - | Brink Montage | 1-6 | ||
21.00 | Zijlijnsnuivers | - | De Jager | 3-5 | ||
Morren Frenz vrij | ||||||
Maandag | 23 januari | kwartfinale | Beker | |||
18.45 | Zijlijnsnuivers | - | Café de Lindeboom | 1-2 | 25* | |
19.15 | Aso Roma | - | Personeelsservice Kwb | 4-7 | 26* | |
19.45 | Café de Lindeboom | - | Zijlijnsnuivers | 6-2 | 25* | |
20.15 | Personeelsservice Kwb | - | Aso Roma | 5-2 | 26* | |
20.45 | Jacobus Hoeve | - | Café Stam | 1-2 | 27* | |
21.15 | Budding auto's | - | Hollander Techniek | 2-3 | 28* | |
21.45 | Café Stam | - | Jacobus Hoeve | 2-2 | 27* | |
22.15 | Hollander Techniek | - | Budding auto's | 2-4 | 28* | |
Vrijdag | 20 januari | 11e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Aso Roma | - | Morren en Frentz | 7-2 | ||
19.30 | De Jager | - | Dortmund | 3-1 | ||
20.15 | Fc Underdog | - | Budding auto's | 3-4 | ||
21.00 | Brink Montage | - | Zijlijnsnuivers | 5-2 | ||
Jacobus Hoeve vrij | ||||||
Vrijdag | 13 januari | 1e ronde | beker | |||
18.45 | Aso Roma (B) | - | Brink Montage (B) | 4-3 | ||
19.30 | FC Underdog (C ) | - | Jacobus Hoeve (C ) | 3-5 | ||
20.15 | Brink Montage (B) | - | Budding Auto's (B) | 3-6 | ||
21.00 | Jacobus Hoeve (C ) | - | De Jager (C ) | 2-2 | ||
21.45 | Dortmund (A) | - | Morren en Frentz (A) | 1-0 | ||
De 3 poule winnaars en beste nummer 2 door naar kwart finale | ||||||
Vrijdag | 6 januari | 1e ronde | beker | |||
18.45 | Morren en Frentz (A) | - | Zijlijnsnuivers (A) | 0-1 | ||
19.30 | Aso Roma (B) | - | Budding Auto's (B) | 7-5 | ||
20.15 | Zijlijnsnuivers (A) | - | Dortmund (A) | 3-2 | ||
21.00 | De Jager (C ) | - | FC Underdog (C ) | 1-0 | ||
Vrijdag | 16 december | 10e speelavond | 2e Periode | |||
18.45 | Budding auto's | - | Brink Montage | 3-2 | ||
19.30 | Jacobus Hoeve | - | Morren en Frentz | 2-3 | ||
20.15 | Aso Roma | - | De Jager | 5-2 | ||
21.00 | Dortmund | - | Fc Underdog | 9-3 | ||
Zijlijnsnuivers vrij | ||||||
Vrijdag | 9 december | 9e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Morren en Frentz | - | Brink Montage | 1-7 | ||
19.30 | Fc Underdog | - | Aso Roma | 6-3 | ||
20.15 | Budding auto's | - | Jacobus Hoeve | 1-4 | ||
21.00 | Zijlijnsnuivers | - | Dortmund | 3-1 | ||
De Jager vrij | ||||||
Vrijdag | 2 december | 8e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Aso Roma | - | Dortmund | 0-4 | ||
19.30 | De Jager | - | Morren en Frentz | 4-2 | ||
20.15 | Brink Montage | - | Jacobus Hoeve | 4-4 | ||
21.00 | Zijlijnsnuivers | - | Budding auto's | 2-1 | ||
Fc Underdog vrij | ||||||
Vrijdag | 25 november | 7e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Dortmund | - | Brink Montage | 3-5 | ||
19.30 | Jacobus Hoeve | - | Zijlijnsnuivers | 3-1 | ||
20.15 | Budding auto's | - | De Jager | 2-1 | ||
21.00 | Morren en Frentz | - | Fc Underdog | 2-3 | ||
Aso Roma vrij | ||||||
Vrijdag | 18 november | 6e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Fc Underdog | - | Jacobus Hoeve | 2-8 | ||
19.30 | Budding auto's | - | Dortmund | 0-7 | ||
20.15 | Aso Roma | - | Brink Montage | 3-6 | ||
21.00 | Zijlijnsnuivers | - | De Jager | 2-1 | ||
Morren Frenz vrij | ||||||
Vrijdag | 11 november | 5e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | De Jager | - | Brink Montage | 2-3 | ||
19.30 | Fc Underdog | - | Zijlijnsnuivers | 6-5 | ||
20.15 | Aso Roma | - | Jacobus Hoeve | 3-4 | ||
21.00 | Morren en Frentz | - | Dortmund | 3-0 | ||
Budding auto's vrij | ||||||
Vrijdag | 4 november | 4e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Zijlijnsnuivers | - | Aso Roma | 5-5 | ||
19.30 | Budding auto's | - | Morren en Frentz | 3-3 | ||
20.15 | Brink Montage | - | Fc Underdog | 2-1 | ||
21.00 | Jacobus Hoeve | - | De Jager | 5-1 | ||
Dortmund vrij | ||||||
Vrijdag | 28 oktober | 3e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Dortmund | - | Jacobus Hoeve | 0-1 | ||
19.30 | Fc Underdog | - | De Jager | 3-6 | ||
20.15 | Morren en Frentz | - | Zijlijnsnuivers | 1-2 | ||
21.00 | Budding auto's | - | Aso Roma | 3-3 | ||
Brink Montage vrij | ||||||
Vrijdag | 21 oktober | 2e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Aso Roma | - | Morren en Frentz | 10-2 | ||
19.30 | De Jager | - | Dortmund | 3-3 | ||
20.15 | Fc Underdog | - | Budding auto's | 4-6 | ||
21.00 | Brink Montage | - | Zijlijnsnuivers | 2-0 | ||
Jacobus Hoeve vrij | ||||||
Vrijdag | 14 oktober | 1e speelavond | 1e Periode | |||
18.45 | Budding auto's | - | Brink Montage | 4-2 | ||
19.30 | Jacobus Hoeve | - | Morren en Frentz | 4-2 | ||
20.15 | Aso Roma | - | De Jager | 3-4 | ||
21.00 | Dortmund | - | Fc Underdog | 1-6 | ||
Zijlijnsnuivers vrij |